عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

قطری‌ها: ایران تیم اول آسیاست

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

قطری‌ها: ایران تیم اول آسیاست
سه شنبه 24 فروردین 1395  09:50 ب.ظ

تیم ملی فوتبال ایران در آیین قرعه کشی با تیم های کره جنوبی، ازبکستان، قطر، چین و سوریه در گروه یک قرار گرفت و تیم های استرالیا، ژاپن، عربستان، امارات، عراق و تایلند در گروه دوم به رقابت می پردازند.

به گزارش "ورزش سه"، دبیر کل فدراسیون فوتبال قطر روز سه شنبه پس از همگروه شدن تیم این کشور با ایران در گروه یک مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه از قاره آسیا، گفت: همه تیم ها نسبت به قدرت بالای تیم ایران آگاه هستند و رقابت های سختی در این گروه پیش رو دارند.

''محمود محمد الانصاری'' دبیر کل فدراسیون فوتبال قطر پس از قرعه کشی 12 تیم آسیایی راه یافته به مرحله سوم مقدماتی جام جهانی روسیه به  ایرنا، گفت: هر 12 تیم قدر و پرقدرت هستند که توانستند به این دور از رقابت ها راه یابند و بازی های سختی برای همه تیم های دو گروه در پیش رو وجود دارد.

این مقام بلندپایه فدراسیون فوتبال قطر، گفت: قرار گرفتن تیم ها در کدام گروه مهم نیست، چون همه تیم ها سخت و قدرتمند هستند و باید تلاش کرد، هر چند تیم ایران در گروه یک از قدرت بالایی برخوردار است.

وی گفت: این فرصت اکنون فراهم شده تا همه تیم ها در سطح بالایی به رقابت بپردازند تا با این تلاش خود را به جام جهانی روسیه برسانند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال قطر، گفت: ایران تیم اول آسیا و به عنوان سرگروه یک این رقابت ها از قدرت بالایی برخوردار است و همه به آن اذعان دارند و امیدوارم رقابت های خوبی پیش رو داشته باشیم و در نهایت تیم های برتر به جام جهانی 2018 راه می یابند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها