عضویت العربیة English
امام جواد علیه السلام: کسى که عمه ام را در قم زیارت کند پاداش او بهشت است. کامل الزیارات ص 324

عارف: به بداخلاقی‌ها عادت کرده‌ام

عارف: به بداخلاقی‌ها عادت کرده‌ام
پنج شنبه 26 فروردین 1395  07:34 ق.ظ

محمدرضا عارف در دیدار با جمعی از اساتید دانشگاه و فعالان سیاسی استان مرکزی اظهار کرد: همگان هم روش و منش من را می‌دانند که اهل جواب دادن نیستم و به دفتر و نزدیکان خودم هم توصیه کردم حتی‌الامکان پاسخ اینگونه بد اخلاقی‌ها را ندهند.

به گزارش ایسنا، منتخب اول مردم تهران با بیان اینکه سال‌هاست به برخی بداخلاقی‌ها عادت کرده‌ام، گفت: «منشاء بسیاری از این تحرکات برای من روشن است و می‌دانم چه جریانی و با چه اهدافی پشت برخی خبرسازی‌ها قرار دارد.» عارف اشاره‌ای نکرد که منظور وی از بداخلاقی‌ها چیست اما 2 روز پیش خبرگزاری تسنیم به نقل از رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان تهران نوشته بود: «توافق برای ریاست مجلس دهم بین سران اصلاحات، آقایان هاشمی، روحانی و رئیس دولت اصلاحات صورت گرفته است.»

در عین حال عارف بدون اشاره به هیچ مصداقی تاکید کرد: مردم مانند گذشته به موقع جواب اینگونه بداخلاقی‌ها را خواهند داد. وی با یادآوری اتهاماتی که به جریان اصلاح طلب از سوی بخش تندرو اصولگرایان زده می‌شد اظهار کرد: یکی از پیام‌های انتخابات مجلس دهم برای جریانی بود که تلاش می‌کرد با اتهاماتی اصلاح طلبان را از حاکمیت خارج کند ولی مردم با رای‌شان به اصلاح‌طلبان نشان دادند به جریان اصیل انقلاب که پایبند به ارزشها است و دغدغه‌ای جز اعتلای نظام جمهوری اسلامی ندارد علاقه‌مند هستند.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

مدیران برتر آبان ماه

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89035
دسترسی سریع به انجمن ها