عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

روش‌های جدید برای افزایش خلاقیت کودک

 
namebaran
namebaran
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 4155
محل سکونت : تهران

روش‌های جدید برای افزایش خلاقیت کودک
جمعه 27 فروردین 1395  02:21 ب.ظ

دلایل بسیاری وجود دارد تا شما را تشویق به انجام کارهایی برای تقویت خلاقیت کودکتان کند، یکی از این دلایل این است که افراد خلاق انعطاف پذیری بالاتری دارند و در حل کردن مشکلات از بقیه بهتر عمل می کنند و این باعث می شود که در عین نفع بردن از فرصت های جدید قادر شوند، بهتر خود را با پیشرفت های تکنولوژی و تغییرات وفق دهند.

روش‌های جدید برای افزایش خلاقیت کودک

 

روش‌های جدید برای افزایش خلاقیت کودک

دلایل بسیاری وجود دارد تا شما را تشویق به انجام کارهایی برای تقویت خلاقیت کودکتان کند، یکی از این دلایل این است که افراد خلاق انعطاف پذیری بالاتری دارند و در حل کردن مشکلات از بقیه بهتر عمل می کنند و این باعث می شود که در عین نفع بردن از فرصت های جدید قادر شوند، بهتر خود را با پیشرفت های تکنولوژی و تغییرات وفق دهند. بسیاری از محققان معتقدند که ما اساسا تجربه ی کودکی را به شیوه ای که به توسعه ی خلاق آسیب می رساند تغییر داده ایم. شرکت های تولید وسایل سرگرمی و اسباب بازی جریانی بی پایان از شخصیت های از پیش ساخته، تصویرها، وسایل و اثاثیه و اتفاقات یک داستان یا فیلم برای کودکان مهیا می کنند که به کودکان اجازه می دهد که تصوراتشان را به کار ببرند و خلاقیت کودک را تقویت می کند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
 

 


مادران، وقتی هم برای خود بگذارید!

 

من هیچ‌وقت جزو آن دسته از مادرانی نبودم که همه کار برای بچه‌اش می‌کند و هیچ کاری برای خود انجام نمی‌دهد. می‌دانید چرا؟ هیچ حسِ بدی بابت این کار ندارم. اگر آدم تنبلی باشم کارهای خانه و سلامت روانی‌ام در وضعیت خوبی نخواهد بود. منطقی است، مگرنه؟ اما شاید از این مسئله شگفت زده شوید که بسیاری از دوستان من که مادر هستند هیچ کاری برای خود انجام نمی‌دهند. من لیستی برای مادرانی که همیشه سرشان شلوغ است تهیه کرده‌ام تا وقت بیشتری برای خود بگذارند.
 
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
 


استرس مادران برای نوزاد

 

نوزاد موجودی بسیار کوچک، لطیف و معصوم است و همین ویژگی‌ها باعث می‌شود بزرگتر‌ها عشق خاصی به او داشته باشند. عشق والدين به فرزند تازه وارد را نمی‌توان با کلمات توصیف کرد. آن‌ها از این به بعد با دل‌ و‌ جان حاضرند زندگی خود را به پای این موجود کوچک بریزند تا سلامت و رفاه او تامین شود. از آنجا که بدن نوزاد از برگ گل ظریف‌تر است شاید برخی پدر و مادر‌ها با کوچک‌ترین تغییر ظاهری او تصور کنند که فرزندشان مریض شده یا نقص عضو پیدا کرده است اما متخصصان می‌گویند در این باره نباید وسواس زیادی به خرج داد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
 

 

۵ پیشنهاد ویژه برای کاهش تهوع بارداری

 

حالت تهوع دوران بارداری از وضعیت های ناخوشایندی است که هر زن بارداری آن را تجربه می کند، برای مقابله با این حالت مواد غذایی پیشنهاد می شود که می تواند باعث بهبودی ویار بارداری شود، با استفاده از این توصیه های معجزه آسا و ساده غذایی می توانید از اثرات جانبی بارداری همچون حالت تهوع، رهایی یابید.
 
ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
 


باردار شدن یک زن چقدر طول می کشد؟روش‌های جدید برای افزایش خلاقیت کودک
 

لازم است به عنوان یک خانم به خاطر داشته باشید که عوامل بسیار زیادی وجود دارد که بر روی شانس باردار شدن در هر زنی تاثیر می گذارد. اما مهم ترین عاملی را که می توان در این مورد موثر در نظر گرفت، شرایط بدنی فرد است. تحقیقات اخیر پزشکان نشان داده است که اگر رابطه جنسی بین زن و شوهر محافظت نشده و به طور منظم انجام نگیرد، شانس باردار شدن آن ها کاهش می یابد. همچنین، نتایج این تحقیقات نشان می دهد که در حدود ۸۵ نفر از ۱۰۰ زوج، ظرف یک سال بعد از عروسی خود، باردار می شوند. این در حالی است که در حدود ۹۲ نفر از ۱۰۰ زوج هم در طی دو سال آینده بعد از عروسی خود باردار خواهند شد.

چشم برندار ازم می پاشه زندگیم

تشکرات از این پست
zahra_53
دسترسی سریع به انجمن ها