عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

جشن 4 برعکس در آزادی (عکس)

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

جشن 4 برعکس در آزادی (عکس)
شنبه 28 فروردین 1395  12:46 ب.ظ

هافبک تیم پرسپولیس در حالی که عدد 4 نشان می داد، خوشحالی اش را با هواداران تقسیم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاید خوش بین ترین هوادار تیم پرسپولیس هم تصور اینکه 4 بار دروازه مهدی رحمتی فرو بریزد، نمی کرد. بازیکنان پرسپولیس اما در طول بازی با نمایشی زیبا این مهم را رقم زدند.

از سوی دیگر شاید خیلی از استقلالی بیشتر از اینکه تیمشان شکست سنگینی را متحمل شده، به خاطر 4 نشان دادن پرسپولیسی ها ناراحت بودند. نمادی که پرویز مظلومی با 4 پیروزی متوالی در دربی مبدع آن بود و حالا خودش با دستان خودش آن به پرسپولیس هدیه کرد.

احمد نوراللهی، هافبک سرخ ها روی گل اول تیمش نقش تاثیر گذاری داشت و شوت دیدنی‌او باعث شد رحمتی دفع ناقص کند و توپ برگشتی به مهدی طارمی برسد. او در سایر صحنه نیز توانسته بود خط هافبک تیمش را تقریبا بیمه کند. نوراللهی در پایان مسابقه به سمت هواداران دو آتشه پرسپولیس رفت و در حالی که با هردو دستش عدد 4 نشان می داد، شادی اش را با طرفداران تقسیم کرد. هر چقدر نیمه دیگر ورزشگاه آزادی خالی از تماشاگر شده بود، پرسپولیسی ها جشن 4 گرفته بودند و نوراللهی نیز در این جشن تنهایشان نگذاشت.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها