عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فروش یادگاری‌‌های «آقای بازیگر» به نفع کودکان بیمار

فروش یادگاری‌‌های «آقای بازیگر» به نفع کودکان بیمار
شنبه 28 فروردین 1395  09:27 ب.ظ

درتاریخ ۳۱ فروردین روز سه‌شنبه ساعت۱۱صبح در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) برخی یادگاری‌های عزت‌الله‌انتظامی برای کمک به کودکان بیمار این بیمارستان به فروش می‌رسد.
فروش یادگاری‌‌های «آقای بازیگر» به نفع کودکان بیمار

 به اطلاع عموم مردم خیر و همچنین هنرمندان میرسانیم درتاریخ31فروردین روز 3شنبه ساعت11صبح در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) واقع در خیابان ظفر وسیله شخصی عزت‌الله انتظامی برای اولین بار در ایران به فروش همگانی و جمعی به نفع کودکان بیمار این بیمارستان می‌رسد و باحضور سفیر نیکوکاری روشنک برکت ورونمایی از لوگوی شخصی وی انجام می‌شود.

عزت‌الله انتظامی پیشاپیش ازتمامی مردم عزیز که با حضور گرمشان در روز 3شنبه درکنارکودکان بیمار باعث دلگرمی خانوادهایشان می‌شود و این اقدام خداپسندانه رایاری کرده‌اند سپاس فراوان داشتند که در ادامه پیامی بدین شرح دادند.

«باوردارم اطمینان دارم که اجرولطف الهی شامل حال شما عزیزانی که با قلب مهربان خودتان و حضور گرمتان به کودکان بیمار باور ماند زندگی کردن و تنها نبودن را داده اید»

روشنک برکت متذکر شد در تمام این مدت که از جانب عزت‌الله انتظامی نماینده شدم این اقدام خیرخواهانه مرکز درمانی خیریه‌ای را انتخاب کردم که از هر جهت نیاز مالی بیشتری برای درمان کودکان بیمارش داشته باشد با توجه به تحقیقاتم این بیمارستان انتخاب شد که برای درمان کودکان سرطانی فاقد دستگاه سی‌تی اسکن است و بخش عفونی نیاز شدید به تجهیزات پزشکی دارد.

ریس بیمارستان الهام طلاچیان پیشاپیش از یاری و حضورشماسپاسگذارند.شماره حساب مستقیم بیمارستان 4814023457 باکدشناسه 3885 بانک ملت شعبه هجرت.

منبع:فارس

 

mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران
amirali123 تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها