عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

«زئوس» خدای روم باستان دستگیر شد!

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

«زئوس» خدای روم باستان دستگیر شد!
یک شنبه 29 فروردین 1395  08:53 ق.ظ

 
فردی که در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ ادیان کاذب می‌کرد و مدعی بود «من زئوس هستم» دستگیر شد. متهم 6 هزار و 905 نفر را جذب گروه خود کرده بود.
 
به گزارش خبرگزاری آنا، پلیس خراسان جنوبی هنگام پایش و رصد فضای سایبر و شبکه‌های اجتماعی با اکانتی با عنوان 'من زئوس هستم'برخورد کرد که بررسی‌ها حاکی از این بود که یکی از کاربران شبکه اجتماعی لاین و تلگرام صفحه‌ای در این فضا ایجاد کرده و اقدام به درج محتواهای شنیع و بسیار زشت ضد دینی و موهن نسبت به ائمه اطهار(ع) به خصوص پیامبر اکرم (ص)‌، قرآن مجید و دین اسلام کرده است.
 
 
این متهم سایبری با درج محتواهای مرتبط با افکار لائیک و توهین به مقامات عالی کشور شبکه‌ای راه اندازی کرده بود که افکار عمومی را منحرف و بر ضد دین تبلیغ می‌کرد که شناسایی وی در دستور کار مأموران قرار گرفت‌...پس از چند ماه کار اطلاعاتی،  متهم ، شناسایی و پلیس امنیت عمومی و پلیس فتا در عملیاتی مشترک متهم را رصد کردند که بررسی‌‌های بعدی نشان داد با شماره همراه وی چند اکانت در شبکه‌های اجتماعی ساخته شده و دلایل انتساب کاربری صفحات مجرمانه به متهم برای مأموران محرز شد که با هماهنگی مقام قضایی متهم، دستگیر شد.سرهنگ مجید شجاع، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اعلام این خبر گفت: متهم جوان در تحقیقات،‌ به خارج شدن از دین، تشکیل گروه هتاک به اسلام در فضای مجازی، جذب 6 هزار و 905 نفر از جوانان ناآگاه در گروه مذکور و سایر اعمال مجرمانه از جمله هتاکی‌های بسیار زشت به اسلام و مقدسات در راستای تقدس‌زدایی از ارزش‌‌ها و گسترش افکار لائیکی اعتراف کرد.
 
متهم دستگیر شده با دستور قاضی پرونده روانه زندان شد و گروه‌های ایجاد شده توسط وی در شبکه‌های اجتماعی از فضای سایبری حذف شد.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
papeli
دسترسی سریع به انجمن ها