عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

وکیل نوراللهی: احمد سرباز نیست

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

وکیل نوراللهی: احمد سرباز نیست
یک شنبه 29 فروردین 1395  04:49 ب.ظ

 

وکیل مهاجم پرسپولیس گفت: محرومیت مهدی طارمی مقابل استقلال اهواز قطعی است و اعتراضی به این رای نخواهیم کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، ابراهیمی درباره محرومیت مهدی طارمی از بازی با استقلال اهواز گفت: قصد اعتراض و تقدیم دادخواست به کمیته انضباطی را داشتیم اما یک موضوع ما را منصرف کرد.

وی توضیح داد: روال چنین پرونده هایی اینگونه است که در خصوص موضوع مورد اعتراض و صحت یا رد کارت زرد داور از کمیته و دپارتمان داوری استعلام می گیرند و بر اساس نظر آنها رای صادر می شود. وقتی دیدیم نظر آقایان اصفهانیان و عنایت بر صحت تصمیم محسن ترکی است طرح دعوی را امری بی نتیجه دانسته و از ارائه دادخواست خودداری نمودیم و به همین دلیل مهدی قطعا مقابل حریف اهوازی غایب خواهد بود.

ابراهیمی که وکیل نوراللهی و ماهینی هم هست در خصوص شایعه سربازی نوراللهی تصریح کرد: احمد دانشجو است و تا چندسال دیگر مشکلی از این بابت ندارد.
او در خصوص وضعیت حسین ماهینی نیز یادآور شد:ماهینی تاپایان فصل سرباز نیروی دریایی و باشگاه ملوان است و اکنون همه تمرکزش روی بقای این تیم ریشه دار در لیگ برتر خواهد بود.وی یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و طبق قراردادش متعهد به حضور در این باشگاه است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها