عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

پیروزی شیرین لیورپول در زمین بورنموث

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

پیروزی شیرین لیورپول در زمین بورنموث
دوشنبه 30 فروردین 1395  07:56 ق.ظ

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول پس از پیروزی 4-1 در لیگ برتر و نیز برد تاریخی 4-3 مقابل دورتموند در لیگ اروپا، با روحیه ای مضاعف به زمین بورنموث رفته بود. میزبان هفته قبل در خانه استون ویلا پیروز شده بود و در رده سیزدهم جای داشت.کلوپ ترجیح داده بود از ترکیبی از بازیکنان اصلی و ذخیره خود در این بازی استفاده کند و این ترکیب در نیمه اول جواب داد. لیورپول بازی را بهتر آغاز کرد و کنترل توپ و میدان را خیلی زود در اختیار گرفت اما جدی ترین موقعیت بازی را اوژو دقیقه 23 خلق کرد؛ موقیعیت که با بدشانسی لیورپولی ها به گل تبدیل نشد.


 


حملات لیورپول سرانجام دقیقه 41 نتیجه داد و فیرمینو موفق شد قفل دروازه بورنموث را باز کند. استوریج پشت به دروازه صاحب توپ شد و با یک پاس پشت پا فیرمینیو را صاحب موقعیت کرد. او هم با ضربه ای حساب شده، بورک، دروازه بان بورنموث را مغلوب کرد تا لورپول 1-0 پیش بیفتد.4 دقیقه بعد حساب کار 2-0 شد. استوریج روی سانتر جوردن آیب، با ضربه سری دقیق موفق شد لیورپول را دو گله کند تا نیمه اول با برتری 2-0 قرمزها به اتمام برسد. 

نیمه دوم را بورنموث بهتر آغاز کرد اما این لیورپول بود که خیلی زود می توانست توسط استوریج کار را یکسره کند. دقیقه 50 استوریج روی پاس آلن صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد تا حساب کار 2-0 بماند.


بورنموثی ها که یکپارچه حمله بودند دو بار توسط کینگ در دقایق 68 و 70 موقعیت گلزنی داشتند اما بار اول دروازه بان امروز لیورپول یعنی وارد و بار دوم مدافعان میهمان اجازه گلزنی را از وی گرفتند. بورنموث پیش از این دو موقعیت خوب، دقیقه 62 می توانست به یک پنالتی هم دست یابد اما داور اعتقادی به این امر نداشت. در ادامه بازی و در دقیقه 93 بورنموث موفق شد یکی از گل های خورده را جبران کند با این حال لیورپول توانست به سه امتیاز ارزشمند این بازی دست پیدا کرده و 51 امتیازی شود.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
doctor114
doctor114
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 5489
محل سکونت : فارس

پاسخ به:پیروزی شیرین لیورپول در زمین بورنموث
سه شنبه 31 فروردین 1395  08:46 ق.ظ

کلوپ استاد بازی زیبای آلمانیه و در لیورپول موفق نیشه اگر یک دروازه بان آلمانی هم بیاره

 

E-Mail to: Doctor114_Rasekhoon@yahoo.com مدیر تالار ورزش و زیرتالارهای فوتبال راسخون

تشکرات از این پست
khodaeem1
دسترسی سریع به انجمن ها