عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

یک مستندساز تیزر جشنواره فیلم «روح الله» را می‌سازد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

یک مستندساز تیزر جشنواره فیلم «روح الله» را می‌سازد
دوشنبه 30 فروردین 1395  01:53 ب.ظ

یک مستندساز تیزر جشنواره فیلم «روح الله» را می‌سازد

 

مهر/ محمد کارت مستندساز در حال ساخت تیزر اصلی جشنواره فیلم «روح الله» با موضوع حضور امام خمینی(ره) پای صندوق رای در روز ۱۲ فروردین سال ۱۳۵۸ است.


محمد کارت مستندساز با اشاره به تیزری که قرار است برای جشنواره فیلم «روح الله» بسازد، گفت: در این فیلم که مدت زمانی کمتر از یک دقیقه دارد از زاویه‌ای خاص و غیرمتعارف به این مساله پرداخته خواهد شد.


وی این فیلم را متکی بر تصاویر گرافیکی دانست و گفت: بخش‌هایی از این اثر تصویربرداری و بخش‌های دیگری از آن توسط جلوه‌های ویژه ساخته خواهد شد.


توجه و تاکید امام خمینی (ره) بر رای مردم و برگزاری همه پرسی، یکی از مهمترین فرازهای تاریخ انقلاب است و به همین دلیل این اتفاق دستمایه ساخت تیزر جشنواره «روح الله» قرار گرفته است.


جشنواره فیلم «روح الله» خرداد ماه امسال به دبیری محمد آفریده در تهران و ۱۳ شهر دیگر برگزار می‌شود. معاونت هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) برگزار کننده اصلی این جشنواره است و شبکه مستند، انجمن سینمای جوانان ایران، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دانشگاه آزاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، روزنامه اعتماد و عروج فیلم در برگزاری آن مشارکت دارند.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها