عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

حلقه شوق مردم سمنان گرداگرد خودروي رئيس جمهوري تشكيل شد

 
fatemeh74
fatemeh74
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 5650
محل سکونت : .....

حلقه شوق مردم سمنان گرداگرد خودروي رئيس جمهوري تشكيل شد
سه شنبه 31 فروردین 1395  12:24 ب.ظ

سمنان- ايرنا – حلقه شوق مردم سمنان گرداگرد خودروي حامل دكتر حسن روحاني رئيس جمهوري اسلامي ايران در مراسم استقبال مردمي از وي تشكيل شد.

 

به گزارش ايرنا، رئيس جمهوري ساعت 10:30 روز سه شنبه از طريق ايستگاه راه آهن وارد شهر سمنان شد و مراسم استقبال مردمي از وي هم اكنون از ميدان امام خميني (ره) تا ميدان سعدي سمنان در ميان انبوه جمعيت استقبال كننده در حال انجام است.
خودروي رئيس جمهوري هم اكنون به علت اشتياق وصف ناشدني مردم سمنان از دكتر روحاني به كندي در حال حركت به سمت ميدان سعدي است كه قرار است رئيس جمهوري از آن مكان روانه استاديوم تختي سمنان شود.
اين استقبال پرشور در حالي صورت گرفته است كه هم استاني هاي رئيس جمهور از دقايق اوليه صبح امروز با اجتماع در مسيرهاي ورودي ميدان سعدي شهر سمنان آماده استقبال از فرزند استان خود و رئيس جمهور محبوب خود بودند.
مردم در طول مسير استقبال از رئيس جمهوري با سردادن شعارهايي چون «صل علي محمد ياور رهبر آمد»، « روحاني، روحاني به زادگاهت خوشامدي» و « دسته گل محمدي به شهر ما خوش آمدي» از دكتر روحاني استقبال كردند.
اين عده همچنين با در دست داشتن پلاكارد، تراكت و دست نوشته هايي ورود رئيس جمهوري به استان سمنان را خوش آمد مي گويند.
مردم استان سمنان اعم از پير و جوان، زن و مرد و كوچك و بزرگ به پاس خدمات بي نظير دولت تدبير و اميد از روحاني و اعضاي هيات دولت استقبال كردند.
روحاني تا دقايقي ديگر در ورزشگاه تختي سمنان در جمع مردم پرشور و انقلابي اين استان ايراد سخن خواهد كرد.
برنامه هاي رئيس جمهوري و هيات دولت در بيست و ششمين سفر استاني به استان سمنان، شركت در شوراي اداري، نشست با نخبگان، علما و ايثارگران، نشست با سرمايه گذاران و امضاي نمادين تعدادي تفاهم نامه و مصاحبه مطبوعاتي است.

وي پس از آيين استقبال براي ديدار با مردم استان راهي ورزشگاه تختي سمنان محل ملاقات مردمي مي شود.
در سفر اعضاي هيات دولت به استان سمنان، معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان ميراث فرهنگي ، وزيران بهداشت و درمان ، صنعت ، معدن و تجارت، رئيس دفتر رئيس جمهوري و معاون رئيس جمهوري در امور زنان و خانواده ، وزير آموزش و پرورش، وزير اطلاعات ، معاون امور مجلس رئيس جمهور ، دستيار ويژه در امور اقوام واقليتهاي ديني ومذهبي ومعاون محترم توسعه روستايي ومناطق محروم كشور حضور دارند.
استان سمنان مجموعه اي از كوير ،جنگل و كوهستان است و گنجي از ذخاير قابل توجه معدني، بناهاي تاريخي و زمينه گردشگري، خاك حاصلخيز براي پرورش انواع محصولات كشاورزي و به استان چهار فصل مشهور است.
استان سمنان در زمان حاضر 80 درصد توليد نمك، حدود 45 درصد توليد گچ و بيش از 90 درصد ذخاير زئوليت و سلستين كشور را دارد كه با توجه به اين ظرفيت ها ، احداث صنايع فرآوري معدني در اين استان ضروري است.
ظرفيت گردشگري اين استان با توجه به داشتن حدود 800 اثر تاريخي ثبت شده در فهرست آثار ملي و بيش از هزار اثر تاريخي، مذهبي و طبيعي بسيار بالاست.
استان سمنان 9.7 ميليون هكتار وسعت دارد، كه از رقم بيش از پنج ميليون هكتار كوير و 352 هزار هكتار را عرصه هاي جنگلي تشكيل مي دهد.
حدود يكهزار و 800 واحد صنعتي در استان سمنان داراي پروانه فعاليت است كه از اين تعداد 672 واحد به دلايل مشكلات متعدد غيرفعالند.
برنامه هاي رئيس جمهوري و هيات دولت در بيست و ششمين سفر استاني به استان سمنان، شركت در شوراي اداري، نشست با نخبگان، علما و ايثارگران، نشست با سرمايه گذاران و امضاي نمادين تعدادي تفاهم نامه و مصاحبه مطبوعاتي است.
كاروان تدبير و اميد از 24 دي سال 92 تاكنون به استانهاي خوزستان، هرمزگان، سيستان و بلوچستان، ايلام ، لرستان، چهارمحال و بختياري ، اردبيل، خراسان رضوي، زنجان، گلستان، خراسان جنوبي ، بوشهر، اصفهان، قم، گيلان ، فارس، آذربايجان شرقي، شهرستانهاي استان تهران (شهريار ، ملارد و قدس)، خراسان شمالي، كردستان، شهرستانهاي استان تهران( اسلامشهر ، رباط كريم و بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ري (جنوب تهران)و يزد سفر داشتند.

هر صبح پلک هایت فصل جدیدی را از زندگی ورق میزند

سطر اول همیشه این است:خدا همیشه با ماست

پس بخوانش با لبخند

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها