عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

عذرخواهی سازمان لیگ از تماشاگران دربی/ یک بازی رایگان برای تماشاگران ناراضی

 
rezahaghighi97
rezahaghighi97
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : مهر 1390 
تعداد پست ها : 1980
محل سکونت : گیلان

عذرخواهی سازمان لیگ از تماشاگران دربی/ یک بازی رایگان برای تماشاگران ناراضی
سه شنبه 31 فروردین 1395  12:40 ب.ظ

سازمان لیگ ضمن عذرخواهی از تماشاگرانی که با داشتن بلیت نتوانستند دربی ۸۲ را ببینند اعلام کرد این افراد یک بازی تیم مورد علاقه‌شان را به طور رایگان می‌توانند تماشا کنند.

 به نقل از سایت سازمان لیگ، سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد تماشاگران عزیزی که بلیت الکترونیک شهرآورد هشتاد و دو را تهیه و موفق به حضور در ورزشگاه نشدند می‌توانند یکی از دیدارهای باقیمانده تیم مورد علاقه خود را به صورت رایگان تماشا کنند.

 سازمان لیگ فوتبال ایران ضمن پوزش و عذرخواهی اعلام کرد تماشاگران عزیزی که بلیت الکترونیک شهرآورد هشتاد و دو را خریداری کرده بودند و به دلیل ازدحام جمعیت مقابل در ورودی ورزشگاه آزادی موفق به حضور در ورزشگاه نشده بودند، می توانند بلیت یک دیدار از بازی های باقیمانده تیم مورد علاقه خود را رایگان و به صورت الکترونیک تهیه و دریافت نمایند .
لازم به ذکر است سامانه فروش بلیت الکترونیک از طریق پیام کوتاه، اعتبار حضور افراد مورد نظر را به صورت  رایگان اطلاع خواهد داد.

سازمان لیگ با ارسال نامه ای به شرکت برهان مبین خواهان اصلاح و جبران مشکلات ایجاد شده در بلیت فروشی شهرآورد 82 شد.
دراین نامه آمده است:
ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ آن شرکت در امر فروش بلیت الکترونیکی مسابقه پرسپولیس – استقلال (دربی هشتاد و دو)  به تعداد بسیار زیاد، بنا به برخی گزارش‌های ارسال شده، ظاهرأ برخی از تماشاگران عزیز که بلیت مسابقه فوق را خریداری کرده‌اند در روز مسابقه موفق به ورود به ورزشگاه آزادی نشده‌اند یا در محل بلیت خریداری شده ننشسته‌اند، لذا خواهشمند است در جهت حل مشکلات بوجود آمده اقدام مقتضی را مبذول فرمایید.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها