عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

10هزار میلیارد ریال اعتبار به استان سمنان اختصاص داده شد

 
mohandesvahidpour
mohandesvahidpour
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 5058

10هزار میلیارد ریال اعتبار به استان سمنان اختصاص داده شد
سه شنبه 31 فروردین 1395  06:47 ب.ظ

مسعود سلطانی فر عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار در جمع مسئولان افزود: این رقم بیش از پنج برابر اعتبار سالانه استان است و ظرف دو سال آینده می تواند تحولات چشمگیری در استان ایجاد كند.

وی با بیان اینكه سفر هیات دولت به استان ها همراه با دستاوردهای پرخیر و بركتی است ، افزود: این دستاوردها در استان سمنان بیش از سایر استان ها بوده است.

سلطانی فر از جمله دستاوردهای سفر هیات دولت به استان سمنان را تصویب پروژه های تامین و انتقال آب، سد سازی ، حمل و نقل و گسترش شبكه های ارتباطی اعلام كرد.

وی اظهار كرد: یكی از مهم ترین دستاوردهای كاروان تدبیر و امید تكمیل بیمارستان سوانح و سوختگی در استان است كه امشب در جلسه هیات و دولت این موضوع عنوان می شود.

وی ادامه داد: تاكید رئیس جمهور اجرای وعده های داده شده به مردم است و باید در ظرف دو سال آینده و قبل از به پایان رسیدن دولت یازدهم پروژه های مصوب اجرایی شود.

وی اجرای برجام را دومین دستاورد بزرگ و غرور آفرین كشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی عنوان كرد و گفت: پیروزی در جنگ هشت ساله و موفقیت پس از 30 ماه مذاكره ی نابرابر بین ایران و شش كشور بزرگ ، دو دستاورد بزرگ كشور محسوب می شود.

وی خاطرنشان كرد: تحریم ها طی هشت الی 10 سال در كشور محدودیت های زیادی ایجاد كردند و طی چند ماه آثار و عوارض آن از بین نمی رود.

سلطانی فر با اذعان به اینكه مشكلات اقتصادی در كشور عدیده است، افزود: در دو سال گذشته موفق شدیم تورم را كاهش دهیم و رونق اقتصادی را جایگزین ركود اقتصادی كنیم.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: در حال حاضر یك هزار و 400 پروژه گردشگری توسط بخش خصوصی در كشور در حال اجرا است.

نماینده هیات دولت در شهرستان گرمسار در رابطه با مسائل و مشكلات مطرح شده توسط مسئولان شهرستان گرمسار در جلسه شورای اداری گفت: پیگیر تمام مسائل و مشكلات هستم و موارد ذكر شده را به وزرای مربوطه انتقال می دهم.

برنامه های رئیس جمهوری و هیات دولت در بیست و ششمین سفر استانی به استان سمنان، شركت در شورای اداری، نشست با نخبگان، علما و ایثارگران، نشست با سرمایه گذاران و امضای نمادین تعدادی تفاهم نامه و مصاحبه مطبوعاتی است.

كاروان تدبیر و امید از 24 دی سال 92 تاكنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار، ملارد و قدس)، خراسان شمالی، كردستان، شهرستانهای استان تهران (اسلامشهر، رباط كریم و بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ری (جنوب تهران)و یزد سفر داشتند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها