عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

سقوط 2 زن با دیگ آش به طبقه زیرین مغازه

 
namebaran
namebaran
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 4155
محل سکونت : تهران

سقوط 2 زن با دیگ آش به طبقه زیرین مغازه
جمعه 3 اردیبهشت 1395  08:35 ق.ظ

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تخریب بخشی از کف یک مغازه‌ در شهرک شهید رجایی و سقوط دو زن میانسال به همراه دیگ آش به طبقه زیرین مغازه خبر داد .

مهدی رضایی در تشریح جزییات این خبر، اظهار کرد: صبح امروز با اعلام حادثه‌ای به سامانه 125 مبنی بر سقوط افراد در داخلی چاه، نجات‌گران ایستگاه به محل حادثه واقع در شهرک شهید رجایی اعزام شدند.
 

سقوط 2 زن با دیگ آش به طبقه زیر مغازه


وی افزود: با حضور ماموران آتش‌نشانی در محل مشخص شد دو بانوی میانسال در مغازه‌ای خالی مشغول آشپزی برای مراسم تعزیه بودند که ناگهان کف مغازه تخریب و هر دو تن به همراه دیگ آش به طبقه زیرین سقوط می‌کنند .

رضایی خاطرنشان کرد: نیروهای اعزامی پس از عملیات آواربرداری و انتقال حادثه‌دیدگان به محل امن با توجه به اینکه دچار جراحات و سوختگی نسبتا شدیدی شده بودند، توسط دو دستگاه خودروی اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند .

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد یادآور شد: گزارشات حکایت از آن دارد که در بارندگی‌های اخیر آب‌های حاصل از بارندگی تا قسمت سقف طبقه زیرین مغازه را فرا گرفته بود و همین مساله موجب سست شدن کف مغازه و پایه‌های ساختمان شده است .

چشم برندار ازم می پاشه زندگیم

تشکرات از این پست
papeli
دسترسی سریع به انجمن ها