عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

بهره برداری ۲ هتل ۴ و ۲ ستاره در قشم

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

بهره برداری ۲ هتل ۴ و ۲ ستاره در قشم
شنبه 4 اردیبهشت 1395  10:18 ق.ظ

با حضور معاون رئيس جمهوری و رئيس سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری استاندار هرمزگان، مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مسئولان، هتل چهار ستاره «اِرَم» و دو ستاره «نخل هنگام» در اين شهرستان به بهره‌برداری رسيد.

 

مديركل ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در حاشيه اين مراسم گفت که هتل چهار ستاره قشم با ۲۵۰ تخت و صرف اعتباری افزون بر ۱۵۰ ميليارد ريال احداث شده است.

 

«عبدالجواد كمالی» بيان كرد که با افزايش اين ميزان تخت به ظرفيت هتل‌های قشم، گنجايش تخت‌ها به چهار هزار و ۸۰۰ تخت افزايش يافت.

 

وی ادامه داد که اين هتل شامل قسمت‌های مختلفی چون سالن پذيرايی ، سالن كودک و تعدادی سوئيت برای مهمانان است تا زمينه استفاده هر چه بيشتر مهمانان از اين امكانات فراهم شود.

 

مديركل ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم همچنين با اشاره به افتتاح هتل دو ستاره «نخل هنگام» افزود که اين هتل در زمينی به مساحت ۲۸۰ متر مربع در پنج طبقه و هزار و ۳۰۰ متر احداث شده است.

 

وی گفت که اين هتل ظرفيت ۶۵ تخت را دارد و برای احداث آن بيش از ۳۵ ميليارد ريال هزينه شده است.

 

هشت پروژه ساخت هتل در قشم از جمله پروژه‌هایی است كه به منظور رفع نيازهای اين جزیره در حال ساخت است.

 
منبع : ایرنا

 

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
siryahya
دسترسی سریع به انجمن ها