عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

حمایت عضو هیات مدیره استقلال از افشارزاده

 
mmf5243
mmf5243
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 1189
محل سکونت : اصفهان

حمایت عضو هیات مدیره استقلال از افشارزاده
شنبه 4 اردیبهشت 1395  05:07 ب.ظ

حمایت-عضو-هیات-مدیره-استقلال-از-افشارزاده

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره استقلال می گوید سرپرست باشگاه استقلال مدیری حرفه ای است و اگر انتقادی به این تیم وارد باشد به همه مجموعه وارد است و نه تنها مدیریت.

به گزارش وب سایت نود، شاهرخ سبک دست در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال پس از برد آبی پوشان گفت: بعد از دیدار هفته گذشته به این نتیجه نیاز داشتیم و خوشحال هستم که در این بازی سخت برابر تیم خوب فولاد قاطعانه پیروز شدیم. بازیکنان ما باید ظرفیتهای خود را به خوبی درک کنند و مطمئنا با نتیجه گیری در بازی های سخت پیش‌رو می‌توانیم پایان خوبی در لیگ داشته باشیم.

 عضو هیات مدیره استقلال در واکنش به شعارهای عده ای از هواداران استقلال علیه افشارزاده تصریح کرد: افشارزاده تاریخ ورزش ایران است و سالیان سال در همه حوزه های المپیکی و جهانی برای ورزش کشور افتخار آفرینی کرده است. در این دو سال نیز با همه مشکلات به استقلال کمک هایی کرده است که مطمئنا از چشم هواداران استقلال دور نخواهد ماند.

 وی ادامه داد: نتیجه بد و خوب برای همه تیم ها است و جزئی از ذات ورزش قهرمانی به شمار می رود و اگر هم انتقادی به مجموعه استقلال وارد باشد، کل مجموعه باید پاسخگو باشد. اگر کسی بدون قصد و نیت بخواهد دوران مدیریت ایشان را در استقلال داوری کند، مطمئنا نمره بالایی به ایشان خواهد داد.

 سبک دست در پایان اضافه کرد: مشکل توزی نیز با درایت افشارزاده در حhل حل شدن است و هیچ خطری استقلال را تهدید نمی کند. همچنین روز دوشنبه نیز برای بررسی آخرین وضعیت استقلال جلسه هیات مدیره باشگاه تشکیل خواهد شد.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها