عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

کفاشیان: انتخابات فدراسیون به تعویق نخواهد افتاد

 
mmf5243
mmf5243
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 1189
محل سکونت : اصفهان

کفاشیان: انتخابات فدراسیون به تعویق نخواهد افتاد
شنبه 4 اردیبهشت 1395  05:57 ب.ظ

کفاشیان-انتخابات-فدراسیون-به-تعویق-نخواهد-افتاد

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس فدراسیون فوتبال برخلاف اظهارات آخر هفته‌ی گذشته‌اش این بار بدون هیچ پیش‌شرطی تاکید کرد که انتخابات فدراسیون فوتبال مطابق اساسنامه برگزار می‌شود و تعویقی در کار نخواهد بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، علی کفاشیان با اشاره به برگزاری انتخابات در فدراسیون فوتبال و اشکالات پیش رو برای برگزاری این انتخابات، اظهارکرد: بر اساس اساسنامه انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود.

 وی با تاکید بر اینکه انتخابات بر اساس قوانین جاری برگزار خواهد شد، گفت: موضعی درباره تعویق انتخابات ندارم.

 علی کفاشیان آخر هفته گذشته در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که اگر وزارت ورزش و جوانان پاسخ نامه‌اش را ندهد انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار نخواهد شد.

نامه‌ای که کفاشیان از آن سخن گفته بود، ظاهرا در آن از مسوولان وزارت ورزش خواسته بود که مشخص کنند انتخابات فدراسیون فوتبال قرار است بر اساس کدام اساسنامه برگزار شود، موضوعی که با واکنش بهرام افشارزاده مشاور عالی و رییس دفتر وزیر مواجه و اعلام شد که چنین نامه‌ای به وزارت خانه واصل نشده است.

 رئیس فدراسیون فوتبال ایران در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا از بازیکنان فوتبال در آغاز فصل تست پزشکی به عمل می‌آید یا خیر؟ تصریح کرد: تست پزشکی از تمامی بازیکنان در همان ابتدای فصل به عمل می‌آید و اگر در تست پزشکی هر بازیکنی مشکلی داشته باشد آن را به باشگاه مربوطه اعلام می‌کنیم. تست پزشکی مرحوم اولادی نیز در ابتدای فصل مشکلی نداشته است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها