عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رضاییان: هنوز جای سنگ ها روی سرم هست

رضاییان: هنوز جای سنگ ها روی سرم هست
شنبه 4 اردیبهشت 1395  06:00 ب.ظ

رضاییان-هنوز-جای-سنگ-ها-روی-سرم-هست

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم پرسپولیس گفت:اگر خودمان بتوانیم پیروز شویم، دیگر نیازی نیست که منتظر نتایج سایر تیمها باشیم. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، رامین رضاییان درباره پیروزی روز گذشته پرسپولیس مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: این بازی برای ما بسیار سنگین و حساس بود. از وقتی وارد فرودگاه شدیم مشکلاتی برای ما پیش آمد اما مشکلات و موضوعات بیشتر مربوط به حضورمان در ورزشگاه بود که اصلا نمی توانستیم از اتوبوس پیاده شویم. جو خوبی برای برگزاری مسابقه وجود نداشت و باید خدا را شکر کنیم که سالم به تهران بازگشتیم.

وی ادامه داد: در طول مسابقه بارها سنگ و اشیای دیگری به سمت بازیکنان پرتاب می شد. هنوز جای سنگ بر روی سر من است و این اصلا برای یک فوتبال حرفه ای درست نیست. باز هم خدا را شکر می کنم که سالم برگشتیم و اتفاق بدی برای کسی رخ نداد چون همه دیدند که در چه وضعیتی بازی کردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تصریح کرد: خوشحالیم که نتیجه لازم را کسب کردیم و خودمان را در صدر جدول نگه داشتیم. از قبل هم گفتیم که نباید استقلال اهواز را به خاطر جایگاهش دست کم بگیریم و دیدید که آنها تیم ضعیفی هم نبودند. این ۳ امتیاز در راه قهرمانی به ما کمک زیادی می کند و باید در ۳ هفته پیش رو نیز برنده شویم. 

رضاییان درباره کارت زردی که گرفت و باعث شد بازی بعدی را از دست بدهد، گفت: به هیچ عنوان آن کارت زرد درست نبود و داور کمی زود تصمیم گرفت.من همیشه به نظر داوران احترام می گذارم اما نمی دانم داور برای چه آن حرکت را تمارض حساب کرد و به من کارت داد. به خاطر همین یک بازی حساس را از دست دادم و خیلی ناراحتم. 

رضائیان در پایان گفت: سه بازی حساس پیش رو داریم که باید ۹ امتیاز لازم را کسب کنیم تا هدیه خوبی بابت زحمات این هواداران به آنها اهدا کنیم. به نظرم اگر خودمان بتوانیم پیروز شویم، دیگر نیازی نیست که منتظر نتایج سایر تیمها باشیم.

mmf5243

mmf5243
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 1189
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها