عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

گزارش برجامی وزیر بهداشت به یکی از مراجع تقلید/آیت الله موسوی اردبیلی: به شما افتخار می کنیم

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 149483
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

گزارش برجامی وزیر بهداشت به یکی از مراجع تقلید/آیت الله موسوی اردبیلی: به شما افتخار می کنیم
شنبه 4 اردیبهشت 1395  06:58 ب.ظ

 

 اخبار اجتماعی  ,خبرهای  اجتماعی,وزیر بهداشت

آیت‌الله موسوی اردبیلی در دیداری که امروز با وزیر بهداشت داشت از اقدامات دولت در حوزه بهداشت تقدیر کرد.

  به گزارش  ایلنا ؛سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی که صبح امروز به قم سفر کرده است در دیدار با آیت‌الله عبدالکریم موسوی اردبیلی ضمن ارائه گزارشی از حوزه سلامت به ایشان، به مساله برجام هم اشاره کرد و گفت: درست است توافق مثبتی در برجام حاصل شده که برای دو طرف برد - برد بوده است اما لازمه اجرای آن وحدت مسئولان کشوری است که اگر وحدت و همدلی داخلی به وجود آید می‌توان استفاده بهتری از فرصت‌ها داشت.

آیت‌الله عبدالکریم موسوی اردبیلی نیز در این گفت: کار و خدمات وزیر بهداشت برای این کشور برکت است و ما به چنین وزیری مثل شما افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به طرح نورآوران اظهار داشت: این طرح، بسیار خوب است و موجب شده برخی از افراد که توان مالی زیادی ندارند و شاید سال‌ها نمی‌توانستند از خدمات چشم‌پزشکی و دندانپزشکی بهره‌مند شوند خدمات پزشکی رایگان را دریافت کنند.

این مرجع تقلید اضافه کرد: طرح نورآوران روحیه مردم را تغییر می‌دهد و پزشکانی که با هزینه خود در این طرح کار با هزینه خود کار می‌کنند و خدمات‌رسانی دارند، افتخار بزرگی برای کشور و همچنین مردم هستند چرا که وقتی مردم این پزشکان را می‌بینند اعتمادشان به دولت بیشتر از قبل می‌شود.

آیت‌الله موسوی اردبیلی با اشاره به خدمات پزشکی که در کشور انجام می‌شود، تصریح کرد: اقدامات گسترده و خوبی توسط وزارت بهداشت انجام شده که جای قدردانی دارد؛ دولت و وزارت بهداشت در طرح تحول سلامت توانستند اقدامات ارزشمندی به جامعه ارائه کنند.


وی در خصوص خدماتی که زمان وزیر کنونی بهداشت  ارائه شده است، خاطرنشان کر: اقدامات و خدمات ایشان بر کسی پوشیده نیست و من از مدت‌هاست با ایشان رابطه‌ای نزدیک و صمیمانه دارم.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها