عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

رایووایکانو 2-3 رئال ، بازگشت با بال‌ های بیل

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

رایووایکانو 2-3 رئال ، بازگشت با بال‌ های بیل
یک شنبه 5 اردیبهشت 1395  07:37 ق.ظ

به گزارش "ورزش سه"، رئال پس از پیروزی پرگل و روحیه بخش 3-0 مقابل ویارئال و کسب هشتمین برد متوالی به مصاف رایووایکانویی آمده بود که برای بقا می جنگید. رئال در بازی رفت 10-2 رایو را شکست داده بود.زیدان برای این بازی به راموس و مودریچ استراحت داده بود و هر دو روی نیمکت بودند ضمن اینکه رونالدو هم به دلیل مصدومیت غایب این بازی بود. رئال بازی را بهتر آغاز کرد و گرت بیل دقیقه 2 با شوتی محکم می توانست رئال را خیلی زود پیش بیندازد اما توپ به تیرک برخورد کرد و راهی اوت شد.


 

 


رایو پس از این حمله رئال به خوبی واکنش نشان داد و به فاصله 7 دقیقه موفق شد دو گل به رئال بزند. ابتدا دقیقه 7، به به روی اشتباه دانیلو در سمت راست صاحب توپ شد و با یک پاس به عقب، امباربا را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا بدین شکل گل اول رایو به ثبت برسد.دقیقه 14 رایو روی یک ضربه کرنر به گل رسید. واران در دفع توپ اشتباه کرد و توپ زیر پای میکو قرار گرفت و او نیز با یک ضربه محکم از شش قدم، توپ را وارد دروازه رئال کند.رئالی ها که بازی را از دست رفته می دیدند یکپارچه حمله شدند اما این رایو بود که روی ضد حملات بازهم می توانست پیش بیفتد. سرانجام رئال دققه 36 توسط گرت بیل موفق شد فاصله را کم کند. کرنر ارسالی کروس را بیل با ضربه سری تماشایی به کنج دروازه رایو فرستاد تا حساب کار 2-1 شود. دقیقه 41 کریم بنزما مصدوم شد و تقاضای تعویض کرد و بجای او لوکاس واسکز وارد بازی شد. نیمه اول در نهایت با نتیجه 2-1 به سود رایو به اتمام رسید.

 

 


رئال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه 52 توسط لوکاس به گل تساوی دست یافت. سانتر دانیلو از راست را لوکاس با ضربه سری تماشایی به گل تساوی رئال بدل کرد. پس از این گل، رئال توسط خسه و لوکاس دو فرصت مسلم گلزنی را از دست داد. دروازه بان و مدافعان رایو این دو فرصت استثنایی را از رئال مادرید گرفتند.رئال که بی محابا حمله می کرد دقیقه 80 روی اشتباه مسلم تراس هوراس به گل برتری دست یافت. توپ لو دادن بازیکن باتجربه رایو در میانه زمین باعث شد تا بیل تک و تنها روانه دروازه رایو شده و با ضربه ای زمینی و دقیق، گل سوم رئال را به ثمر برساند.

 

 


در واپسین دقایق بازی میکو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت عالی گلزنی شد اما شوت او پس از برخورد به واران، راهی کرنر شد تا بهترین بخت رایو برای زدن گل تساوی از دست برود.


رئال دقایق باقیمانده تا پایان وقت اضافه را نیز کنترل کرد تا به سه امتیاز حساس و شیرین این بازی دست یابد. رئال با این سه امتیاز موقتا به صدر جدول صعود کرد.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها