عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

داعش 250 دختر عراقی را سوزاند

داعش 250 دختر عراقی را سوزاند
یک شنبه 5 اردیبهشت 1395  04:15 ب.ظ

شبه نظامیان داعش 250 دخترعراقی را به دلیل امتناع از ازدواج با اعضای این گروه به همراه خانواده‌هایشان اعدام کرد.

به گزارش فرهنگ نیوز،البته این نخستین نمونه ایجاد رعب و وحشت و خشونت علیه زنان توسط داعش نیست. در نوامبر 2015 نیز سازمان ملل گزارش داد دختران عراقی به دلیل امتناع از برده جنسی شدن، زنده زنده سوزانده شدند.

سخنگوی حزب دموکرات کردستان به آژانس خبری اهل البیت گفت: به این دختران گفته شده بود یا باید برده جنسی شوند یا کشته می شوند.
 
وی گفت: دست کم 250 دختر توسط داعش به دلیل امتناع از ازدواج با اعضای این گروه و تبدیل شدن به برده جنسی کشته شده و در برخی از موارد نیز خانواده‌های این دختران به دلیل ممانعت از این اقدام کشته شدند.
 
زینب بانگورا،‌ نماینده ویژه سازمان ملل در امور خشونت‌های جنسی در مناطق درگیر جنگ گفت: داعش از خشونت‌های جنسی به عنوان ابزار تاکتیکی برای ایجاد رعب و وحشت در مناطق تحت کنترل خود استفاده می‌کند.
 
وی ادامه داد: داعش به صورت منظم از دختران به عنوان برده جنسی استفاده می‌کند.
 
به تازگی نیز اخباری از اقدام جدید داعش در اعدام نیروهایش با فریز کردن آنها منتشر شده است.
 
خبرگزاری عراقی السومریه نیوز گزارش داده است که 45 عضو داعش که قصد داشتند از میدان نبرد در عراق فرار کنند به اعدام محکوم شدند اما به روشی متفاوت.

اینبار آنها به مدت 24 ساعت در فریزرهای سردخانه موصل محبوس شدند تا مرگی تدریجی و رنج آور را تجربه کنند. سپس اجساد آنها در ورودی شهر موصل گذاشته شد تا هشداری برای تروریست‌هایی باشد که فکر فرار در سر دارند.
 
براساس گزارش‌های رسانه‌ای روش‌های اعدام وحشیانه داعش شامل غرق کردن اسرا در قفس، بستن اسرای زانو زده با یک نوار انفجاری و زنده زنده سوزاندن گروگان‌ها در قفس است.

victoryone

victoryone
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 3282
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها