عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

دزدان پنجه طلا جیب مسافران را خالی می‌کردند

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 149483
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

دزدان پنجه طلا جیب مسافران را خالی می‌کردند
یک شنبه 5 اردیبهشت 1395  08:11 ب.ظ

 
جیب‌بران حرفه‌ای اتوبوس‌های بی‌آرتی که جیب مسافران را خالی می‌کردند، در دام پلیس گرفتار شدند.

 اخبار حوادث,خبرهای   حوادث, حوادث روز

به گزارش جام‌جم ، از چندی پیش شکایت‌هایی در دستور کار ماموران اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت مبنی بر این که افرادی با استفاده از شلوغی اتوبوس‌های بی‌آرتی اقدام به جیب‌بری از مسافران می‌کنند. تحقیقات از شاکیان نشان می‌داد که پول، کارت بانکی و حتی گوشی تلفن همراهشان سرقت شده است. همزمان با تشکیل پرونده قضایی با دستور سیدمحمود محمدی دادیار شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران، تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد تا این که چند روز پیش ماموران ردپای افراد سابقه‌داری را در این پرونده به دست آوردند و آنها در جریان عملیات‌های جداگانه پلیسی دستگیر شدند.

دزدان پنجه‌طلا با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی گفتند ازیک سال پیش از مسافران اتوبوس‌های بی‌آرتی جیب‌بری می‌کنند. بررسی‌ها نشان می‌داد اعضای این باند در زمینه زورگیری‌های خشن هم فعالیت داشته‌‌اند. علاوه بر آن یکی از متهمان دزد سابقه‌داری است که عضو باند معروف کیف‌قاپی به نام «دیوار چین» بوده که 11 سال حبس را تحمل کرده و پس از آزادی جرایمش را از سر گرفته بود.

 

 اخبار حوادث  - جام  جم 

 

💮 صبور باش 💮
 🌱چیزایِ خوب زمان می برن🌱

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها