عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

فریب دختر جوان به بهانه ازدواج

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 149483
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

فریب دختر جوان به بهانه ازدواج
یک شنبه 5 اردیبهشت 1395  08:12 ب.ظ

 
فردی كه با تهدید انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصی از دختری جوان در فضای مجازی اخاذی می‌كرد توسط كارآگاهان پلیس فتای استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش آرمان، سرهنگ غلامرضا شهریاری رئیس مركز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی‌استان اصفهان بیان داشت :در پی شكایت دختری جوان مبنی بر اینكه فردی با تهدید به انتشار فیلم‌ها و تصاویر خصوصی از وی اخاذی می‌كند، بررسی موضوع در دستور كار این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ شهریاری بیان داشت: در تحقیقات صورت‌گرفته مشخص شد فرد شاكی مدتی پیش در یكی از شبكه‌های اجتماعی با پسر جوانی آشنا شده و با وی رابطه دوستی برقرار می‌كند ،پسر جوان نیز با قول ازدواج به شاكی اعتماد او را جلب كرده و به این واسطه تعداد زیادی از فیلم‌ها و تصاویر خصوصی وی را دریافت می‌كند.وی افزود: پس از مدتی رابطه این دو با خصومت خاتمه می‌یابد اما ماجرا به این جا ختم نمی‌شود زیرا كه پسر جوان با ارسال ایمیلی به شاكی با تهدید به انتشار تصاویر و فیلم‌های خصوصیش از او اخاذی می‌كند.

سرهنگ مرتضوی افزود: با توجه به اظهارات شاكی و انجام تحقیقات لازم متهم به هویت كه پسری ۲۸ ساله اهل و ساكن اصفهان است شناسایی و طی یك عملیات غافلگیرانه در منزلش دستگیر شد.

 وی افزود: متهم كه در ابتدا منكر هرگونه بزهی بود پس از مواجه با مدارك و مستندات دیجیتالی پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به عمل مجرمانه خود اقرار كرد.

رئیس پلیس فتای اصفهان در پایان به شهروندان توصیه كرد: والدین باید نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته و محبت و توجه بیشتری به آنها نمایند تا آنان به دنبال این كمبود محبت در فضای مجازی و خارج از منزل نباشند و در این میان در دام افراد شیاد و شیطان صفت نیفتند.

 

اخبار  حوادث  - آرمان 

 

💮 صبور باش 💮
 🌱چیزایِ خوب زمان می برن🌱

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها