عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

درخواست نمایندگان مشهد برای تسریع در رسیدگی به پرونده «اعظم» در دادگاه

درخواست نمایندگان مشهد برای تسریع در رسیدگی به پرونده «اعظم» در دادگاه
یک شنبه 5 اردیبهشت 1395  08:58 ب.ظ

 اخباراجتماعی  ,خبرهای اجتماعی , شکنجه  زنان

نماینده مردم مشهد گفت که با توجه به جریحه‌دار شدن افکار عمومی، جمعی از نمایندگان مشهد خواستار کوتاه شدن روال رسیدگی به پرونده «اعظم» برای روشن شدن ابعاد ماجرا شدند.

امیر حسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با   ایسنا  اظهار کرد: در حال حاضر دادستان مشهد به پرونده مربوط به اعظم - زنی که به ادعایش خود و دو فرزندانش مورد شکنجه همسرش قرار گرفتند - وارد شده است که با توجه به ورود مقام قضایی به این پرونده جمعی از نمایندگان مشهد خواستار تسریع در روند پیگیری شده اند.

وی توضیح داد: از آنجا که با انتشار این خبر افکار عمومی جریحه‌دار شده است جمعی از نمایندگان مشهد از مقام قضایی درخواست کردند که روند رسیدگی به این پرونده کوتاه شود تا هر چه سریعتر این پرونده به نتیجه رسیده و ابعاد ماجرا برای افکار عمومی روشن شود.

نماینده مردم مشهد همچنین اظهار کرد: مطالب مطرح شده از سوی اعظم بیان ادعاهایی علیه شوهرش است که باید دادگاه صالحه این موارد را ثابت کند. پس بهتر است در این مرحله همه اجازه دهیم که روند قضایی طی شود.

به گزارش ایسنا، اعظم زنی است که به همراه دو دخترش 21 روز توسط همسرش در خانه‌ زندانی شد و اکنون با ورود پلیس، همسرش بازداشت و فرزندانش به بهزیستی سپرده شدند.

 

💮 صبور باش 💮
 🌱چیزایِ خوب زمان می برن🌱

siryahya

siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 149469
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂
دسترسی سریع به انجمن ها