عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

درخواست رئیس ستاد کنگره 8000 شهید گیلان

درخواست رئیس ستاد کنگره 8000 شهید گیلان
یک شنبه 5 اردیبهشت 1395  09:03 ب.ظ

 

درخواست رئیس ستاد کنگره 8000 شهید گیلان

» سرویس: فرهنگ حماسه - حماسه
4-1850.jpg

رئیس ستاد کنگره 8000 شهید گیلان گفت: مسئولین استانی و رسانه‌ها در انتقال اخبار کنگره و شهدایی کردن فضای استان همت بیشتری بگمارند.

 

جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، با بیان اینکه چند روز تا برگزاری رسمی اجلاسیه کنگره ملی زمان باقی مانده است اظهار کرد: در مدت باقی مانده باید جهادی و انقلابی در عرصه حاضر باشیم تا ماحصل سال‌ها تلاش و زحمت همه مسئولین استانی به بار بنشیند.

 

وی روند امور را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: فضاسازی شهری وارد فاز جدید و جدی‌تری شده و ورودی‌های شهر به زودی مزین به تمثال قهرمانان گیلانی می‌شود.

 

وی ادامه داد: ماکتی را در مقابل درب ستاد کنگره قرار داده‌ایم تا نمای بیرونی ستاد کنگره را نیز شهدایی کنیم و امیدوار هستیم دیگر سازمان‌ها و نهادها نیز در راستای کنگره برای تزیین فضای داخلی و خارجی محل کار خود با رنگ و بوی شهدا نوآوری‌هایی را خلق کنند.

 

جوادی در خصوص برگزاری چهار اجلاسیه اصلی کنگره ملی اظهار کرد: سخنرانان و میهمانان اصلی اجلاسیه‌ها مشخص شده‌اند و هماهنگی‌ها انجام شده است. در خصوص نصب سازه، ایمنی محل برگزاری اجلاسیه‌ها و رزمایش، سرویس‌های ایاب و ذهاب، وسایل پذیرایی و تمامی امور، تدابیر اندیشیده شده و در این باب نگرانی وجود ندارد.

 

وی خاطرنشان کرد: آنچه مربوط به ما بوده در حوزه برگزاری کنگره ملی به خوبی در حال انجام است و امیدواریم مسئولین استانی و رسانه‌ها نیز در انتقال اخبار کنگره و شهدایی کردن فضای استان همت بیشتری بگمارند چرا که ما میراث‌دار 8000 قهرمان گیلان هستیم و همه باید تلاش کنیم کنگره‌ای در حد نام و شأن این بزرگمردان برگزار کنیم.

انتهای پیام

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها