عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

جسد سوخته زیر پل راه آهن

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 63426
محل سکونت : تهران

جسد سوخته زیر پل راه آهن
دوشنبه 6 اردیبهشت 1395  11:41 ق.ظ

خبرگزاری آنا: زوج جوان که با اخاذی های مکرر مقتول مواجه شده بودند، نقشه قتل او را طراحی کردند. متهمان پس از انتقال جسد به زیر پل راه آهن؛ آن را به آتش کشیدند.

نیمه شب 26 فروردین امسال، چوپان جوانی با پلیس تماس گرفت و از جسدی سوخته زیر پل راه آهن در جاده قدیم تهران ساوه خبر داد. به دنبال این خبر، کارآگاهان جنایی زرندیه استان مرکزی وارد عمل شده و با حضور در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

بررسی های اولیه حکایت از آن داشت که جسد متعلق به مردی 30 ساله است. از آنجایی که مدرک شناسایی همراه مقتول نبود، بررسی ها برای شناسایی هویت او ادامه یافت. در ادامه تحقیقات کارآگاهان به سراغ پرونده افراد فقدانی رفتند که مشخصات آنها با مشخصات مقتول شباهت داشته باشد.

در ادامه تحقیقات آنها به پرونده پسر جوانی به نام شهریار رسیدند که ساکن بهارستان استان تهران بود. از آنجایی که احتمال می رفت جسد کشف شده متعلق به شهریار باشد، از خانواده او خواسته شد با مراجعه به پزشکی قانونی هویت جسد را شناسایی کنند. با حضور خانواده شهریار در پزشکی قانونی و شناسایی هویت از سوی خانواده شهریار، هویت جنازه برملا شد.

با شناسایی هویت مقتول، کارآگاهان دریافتند که شهریار مدتی است که با مرد و زن جوانی در ارتباط است. با مشخص شدن این موضوع تحقیقات از زن و مرد جوان صورت گرفت و درنهایت زوج جوان به قتل اعتراف کردند.

سرهنگ داود کاظمی، فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه در رابطه با این خبر گفت: متهمان انگیزه خود از این جنایت را اخاذی اعلام کردند. آنها پس از قتل جسد را به جاده قدیم تهران ساوه انتقال داده و آن را به آتش کشیدند. متهمان 4 روز پس از جنایت دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کردند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها