عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

بازگرداندن شرایط به قبل از تحریم زمان‌بر است

بازگرداندن شرایط به قبل از تحریم زمان‌بر است
دوشنبه 6 اردیبهشت 1395  12:45 ب.ظ

 

بازگرداندن شرایط به قبل از تحریم زمان‌بر است

» سرویس: سياسي - مجلس
1439616514318_1373722_335.jpg

یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: برجام قطعا برکات فراوانی برای جمهوری اسلامی ایران به دنبال داشته و خواهد داشت اما مسئله این است که طرف‌های غربی قرارداد برای عمل به تعهدات‌شان صدور مجوز توسط آمریکا را بهانه کرده و وقت‌کشی می‌کنند.

حسین محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، گفت: وقتی تحریم یا محدودیتی بر علیه یک کشور در دنیا شکل می‌گیرد بازگرداندن این رویه‌ها مطمئنا مستلزم گذشت زمان است.

نماینده مردم درگز در مجلس نهم متذکر شد: انتظار اجرایی شدن همه مفاد توافق‌نامه هسته‌ای بین ایران و غرب بصورت یکجا از فردای امضاء توافق‌نامه، انتظار منطقی نیست اما گذشت زمان برای دسترسی مجدد به سوئیفت یا صدور مجوز آمریکا برای تحویل ایرباس‌های خریداری شده، بی‌معناست. سوال اینجاست که برای اجرایی شدن قرارداد فی‌مابین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و ایرباس فرانسه چه چیزی باید مورد بررسی آمریکایی‌ها قرار بگیرد تا قرارداد وارد فاز عملیاتی شود؟ پیوند قرارداد ایرباس به برجام بهانه‌تراشی غربی‌هاست.

این عضو کمیسیون عمران مجلس متذکر شد: برخی منتقدان نسبت به تلف کردن وقت در مقولاتی از این دست توسط غربی‌ها سخن می‌گویند که انتقادات‌شان به‌جاست.

 

انتهای پیام

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286867
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها