عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

مردم به فرمان رهبری در انتخابات شرکت می‌کنند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286994
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مردم به فرمان رهبری در انتخابات شرکت می‌کنند
دوشنبه 6 اردیبهشت 1395  12:46 ب.ظ

 

مردم به فرمان رهبری در انتخابات شرکت می‌کنند

» سرویس: سياسي - سياست داخلي
36-143.jpg

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران بر اساس تکلیف مداری پای صندوق آراء حاضر می‌شوند و همواره حضورشان معنادار بوده است، گفت: مردم برای آنکه یک بار دیگر قدرت خود را به رخ جهان بکشند در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند و به تکلیفشان عمل می‌کنند.

فاطمه آجرلو در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که مردم ایران ولایت مدار هستند و بر اساس اصول خود تصمیم می‌گیرند و پای صندوق آراء حاضر می‌شوند، اظهار کرد: در جمهوری اسلامی هر وقت انتخابات برگزار می‌شود در عرصه‌ی جهانی مثل یک رفراندوم بازتاب دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مردم بر اساس پایبندی به اصول در انتخابات حاضر می‌شوند و حضورشان معنا پیدا می‌کند، افزود: شرایط فعلی نظام ایران در عرصه جهانی، بسیار خاص و ویژه است بنابراین حضور مردم به عنوان پشتوانه نظام در عرصه جهانی بسیار تاثیر گذار است.

این فعال سیاسی تاکید کرد:‌ مردم بر اساس تکلیف و فرمان مقام معظم رهبری در انتخابات‌های گوناگون حاضر می‌شوند و تکلیفشان را انجام می‌دهند و این طور نیست که تصور کنیم شخصیت‌ها می‌توانند مردم را پای صندوق آراء بیاورند.

آجرلو گفت: امید است مردم یک بار دیگر با حضور خود در انتخابات افراد متدین، معتقد به ولایت ، ارزشی و اصول گرا را به مجلس بفرستند تا دغدغه‌هایشان را برای آینده نظام و تصمیم گیری در مجلس با توجه به حساسیت‌های زمان پاسخ دهند.

انتهای پیام

 

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها