عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

تداوم اعزام نیروهای ارتش به سوریه

تداوم اعزام نیروهای ارتش به سوریه
دوشنبه 6 اردیبهشت 1395  04:07 ب.ظ

به گزارش خبرگزاری فارس از زیباکنار، امیر سرتیپ سید عبدالکریم موسوی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در زیباکنار با اشاره به حضور نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در سوریه، اظهار کرد: همزمان با آغاز درگیری‌ها در سوریه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حضور در منطقه اعلام آمادگی کردند و فرماندهان را تحت فشار گذاشتند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به فرماندهان اعلام کردند آماده دفاع از حرم ائمه (ع) هستند، افزود: این موضوع را به اطلاع مقام معظم رهبری فرماندهی معظم کل قوا رساندیم و ایشان با اعزام تعدادی از نیروها موافقت کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: نیروهای رزمنده ارتش در تمام عرصه‌ها به صورت داوطلبانه برای دفاع از حرم اعزام می‌شوند و تا هر زمانی که این امر نیاز باشد تداوم دارد.

وی به سخنان مسئولان آمریکایی مبنی بر محدود کردن توان نظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: جلوگیری از توان دفاعی ما بی‌ربط و غیر عقلایی بوده زیرا انقلاب اسلامی بر مبنای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایجاد شده و حرف دیگران بی‌فایده است.

جانشین فرماندهی کل‌آجا گفت: طبق فرمان خداوند در قرآن موظف هستیم قدرت دفاعی خود را افزایش دهیم تا دشمن به کشور طمع نداشته باشد و حتی در خیال آنها نگنجد.

وی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را مکمل همدیگر دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح برای دفاع از کشور و آرمان‌های انقلاب و دفاع از ارزش‌ها در برابر دشمن آماده هستند.

امیر سرتیپ موسوی به برگزاری سومین یادواره شهدای ارتش در گیلان اشاره کرد و یادآور شد: ارتقای توان نظامی مهم است اما روحیه شهادت‌طلبی و در راه خدا جان‌ دادن سبب غلبه بر دشمنان می‌شود و این امر با زنده نگه داشتن یاد شهدا تحقق پیدا می‌کند.

victoryone

victoryone
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 3268
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها