عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

شکست میلان مقابل تیم قعرنشین ورونا

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

شکست میلان مقابل تیم قعرنشین ورونا
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  07:21 ق.ظ

 

به گزارش "ورزش سه"، بازی با برتری بازیکنان ورونا آغاز شد. آن ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند سعی کردند از همان ابتدا صاحب توپ و میدان شوند. در دقیقه 9 پاتزینی می توانست گل نخست را وارد دروازه میلان کند اما ضربه او در اختیار دوناروما، دروازه بان میلان، قرار گرفت.

پس از این حمله میلانی ها کمی بهتر ظاهر شدند و موفق شدند گل نخست را در دقیقه 21 توسط جرمی منز به ثمر برسانند. مهاجم فرانسوی روی ریباند، موفق شد گل نخست تیمش را وارد دروازه حریف کند.

پس از این گل نیز حملات میلانی ها ادامه یافت. آن ها می توانستند روی دو صحنه برتری خود را افزایش دهند اما مهاجمان  میلان با بی دقتی فرصت ها را از دست دادند. در نهایت بازی در نیمه اول با همان تک گل منز به سود میلان خاتمه یافت.

بازی در نیمه دوم نیز همچون نیمه اول با حملات ورونا آغاز شد. آن ها در همان دقایق اولیه فرصت های گلزنی را روی دروازه دوناروما ایجاد کردند اما نتوانستند کار را به تسای بکشانند. میلانی ها نیز روی چند صحنه توسط باکا در ضد حملات می توانستند کار را تمام کنند اما آن ها نیز موفق نشدند از فرصت های خود استفاده کنند.

در نهایت در دقیقه 71 ورق به سود ورونا برگشت. خطای هند رومانیولی را داور درون محوطه جریمه پنالتی تشخیص داد تا پاتزینی از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی بکشاند.

بازیکنان ورونا پس از گل تساوی نیز سر و پا حمله شدند و موقعیت های خوبی را روی دروازه میلان ایجاد کردند. سرانجام در آخرین ثانیه ها در حالی که انتظار می رفت بازی با تساوی خاتمه یابد، لوکا سیلیگاردی موفق شد در دقیقه 95 گل دوم را با ضربه ای تمام کننده وارد دروازه میلان کند تا شاگردان بروکی یک شکست تلخ و ناباورانه را مقابل ورونا تجربه کنند.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها