عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

حداد عادل: برخی مسئولان مردم را به رأی دادن به نامزد یک جریان خاص دعوت می کنند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

حداد عادل: برخی مسئولان مردم را به رأی دادن به نامزد یک جریان خاص دعوت می کنند
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  07:45 ق.ظ

 

2 چهره مطرح اصول گرا درباره «دخالت دولت در دور دوم انتخابات» هشدار دادند،  همزمان دبیر جامعه روحانیت مبارز نیز در پیامی به این مسئله اشاره کرد. به گزارش تسنیم، غلامعلی حداد عادل سخنگوی شورای مرکزی ائتلاف اصول‌گرایان روز گذشته در جمع خبرنگاران حاضر شد تا جزئیات جلسه یک شنبه شب این تشکل به ریاست آیت ا... موحدی کرمانی را تشریح کند. حداد عادل با بیان این که در مرحله اول اکثریت نمایندگان مجلس از بین نامزدهای اصول گرا انتخاب شدند، افزود: امیدواریم در این مرحله نیز مردم با انتخاب اصول گرایان بتوانند مجلسی در مسیر اهداف امام و رهبری داشته باشند. وی همچنین تصریح کرد: مردم حافظه سیاسی خود را به کار گرفته و بدانند کسانی که امروز ادعای پیروزی در انتخابات 7 اسفند را کرده‌اند و دم از قانون می‌زنند، همان کسانی هستند که در انتخابات سال 88 پا روی قانون گذاشته و عده‌ای را به تخریب اماکن عمومی دعوت و تشویق کردند و رعایت قانون را نکردند و فتنه به پا کردند.


رئیس مجلس هفتم با بیان این که «برخی مسئولان باید بی‌طرفی خود را در اجرای انتخابات نشان دهند»، افزود: «اما آشکارا گرایش خود را به یک جریان سیاسی اعلام کرده و در مجامع مردم را به رای دادن به نامزد یک جریان خاص دعوت و مسئولان استانی را تشویق می‌کنند که امکانات را در اختیار نامزدهای خاصی بگذارند.» حداد عادل با اشاره به این که این موضوع در جلسه اخیر شورای ائتلاف اصول گرایان مطرح شده، گفت: شورای ائتلاف اصول گرایان از مقامات وزارت کشور، دولت و شورای نگهبان خواست به این موارد تخلف بی‌اعتنا نباشند. حداد عادل همچنین از پیام عده ای که مدعی پیروزی قاطع اصلاح طلبان در انتخابات هفتم اسفند هستند، انتقاد کرد و افزود: برخی تهران را برابر با همه ایران گرفته‌اند و ما باید تاکید کنیم که ایران فقط تهران نیست و در تهران هم اصلاح طلبان با یک تفاوت جزئی به پیروزی رسیده‌اند.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها