عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

غرضی: وعده 250 هزار تومانی شیطانی است

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

غرضی: وعده 250 هزار تومانی شیطانی است
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  07:47 ق.ظ

 

سیدمحمدغرضی وزیر اسبق نفت وکاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم درگفت وگویی با خبرگزاری آنا به سوالاتی درباره انتخابات هفتم اسفند، عملکرد دولت روحانی، برجام، شعارهای احمدی نژاد و ...پاسخ داد.

به گزارش فارس غرضی در این گفت و گو اعلام کرد که قطعا در انتخابات شورای شهر نامزد نمی‌شود.غرضی معتقد است:مجلس دهم یک مجلس مختلطی می‌شود که مجبورند به نفع مصالح خودشان درگیری ایجاد کنند و در درگیری نیز هیچ کس توفیق پیروزی ندارد. این فعال سیاسی تصریح دارد : اگر روحانی در این یک سال باقی مانده بتواند رضایت عامه را به دست بیاورد توفیقی خواهد بود، اما اگر نتواند نه تنها برای روحانی بلکه برای اصلاح‌طلبان نیز توفیقی محسوب نخواهد شد. ممکن است حسن روحانی بار دیگر رأی بیاورد، اما با گرفتاری‌های بیشتر وبا همین وضعیت موجود.

وی درباره حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری آینده با بیان این که  احمدی نژاد پدیده‌ای مُضِر است گفت:هر قدر هم احمدی‌نژاد تلاش کند رأی حسن روحانی بیشتر می‌شود. بیشترین رأی آقای روحانی از روستاها بود، وی در شهر تهران 700 هزار رأی داشت دقیقا برعکس موسوی. چراکه روستاها در دولت قبلی بیشترین آسیب را دیدند.وی در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره وعده یارانه 250 هزار تومانی چیست؟گفت:حرف و وعده 250 هزار تومانی شیطانی است. مگر می‌شود به تک تک افراد جامعه مبلغ 250 هزار تومان داد؟ اصلا چنین پولی در جامعه وجود ندارد! اداره کشور به شعار ربطی ندارد بلکه به تجربه مربوط می‌شود.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها