عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

جریان‌های سیاسی مردم را به سمت همدلی سوق دهند

جریان‌های سیاسی مردم را به سمت همدلی سوق دهند
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  01:34 ب.ظ

 

جریان‌های سیاسی مردم را به سمت همدلی سوق دهند

» سرویس: سياسي - سياست داخلي
1412234409731_unnamed.jpg

یک عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار گفت: دلیل موفقیت اصلاح طب‌ها در انتخابات هفتم اسفند آن بود که به جای شعار رنگین؛ راه حل ارائه دادند.

پیام مجرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ارتباط با اهمیت مشارکت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:‌ مشخص است که تکلیف کرسی‌های مهمی از مجلس هنوز مشخص نشده است و سرنوشت آنها در دور دوم تامین می‌شود. با توجه به استقبال مردمی از جریان اصلاحات در دور اول، پیش بینی می‌شود که این جریان در دور دوم انتخابات هم پیروز میدان باشد.

وی با تاکید بر لزوم همدلی ملی یادآورشد: همه‌ی جریان‌های سیاسی وظیفه دارند که مردم را به سمت همدلی سوق دهند و خدای ناکرده از شرایط رقابتی انتخاباتی برای تفرقه افکنی استفاده نکنند.

رئیس شاخه جوانان حزب اسلامی کار خاطر نشان کرد: مسلم است که مشارکت در دور دوم از دور اول کمتر است اما وظیفه‌ی هر جریان و گروه سیاسی است که مردم را برای انتخاب افراد اصلح جهت اخذ کرسی‌های باقی مانده دعوت کنند.

وی در پایان تصریح کرد: همان طور که انتخابات 7 اسفند فرهنگ سیاسی کشور را به جهت توجه به لیست واحد ارتقاء داد می‌توانیم امیدوار باشیم انتخابات دور دوم نیز با کاهش بد اخلاقی‌ها و بدقولی‌ها باز هم باعث ارتقاء این فرهنگ شود.

انتهای پیام

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 262206
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها