عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

درخواست پزشکی قانونی برای ملاحظه مجدد پرونده «ستایش»

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286994
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

درخواست پزشکی قانونی برای ملاحظه مجدد پرونده «ستایش»
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  01:35 ب.ظ

 

درخواست پزشکی قانونی برای ملاحظه مجدد پرونده «ستایش»

» سرویس: معارف و حقوق - حقوقي و قضايي
1461308567800_100.JPG

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: پزشکی قانونی مجددا از ما خواسته تا پرونده را برای ملاحظه اعضای کمیسیون پزشکی، ارسال کنیم.

 

ابوالقاسم مرادطلب در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: روز گذشته (دوشنبه) پدر و مادر مقتول و قاتل و مدیر مدرسه قاتل «ستایش» در کمیسیون پزشکی برای پاره‌ای از توضیحات حضور یافتند.

 

وی افزود: در روز گذشته برای دومین بار کمیسیون پزشکی درباره موضوع‌های آزار و اذیت دختر بچه 6 ساله افغان و سلامت روانی قاتل تشکیل شد و پزشکی قانونی مجددا از ما خواست تا پرونده را برای ملاحظه اعضای کمیسیون پزشکی ارسال کنیم.

 

وی افزود: فعلا ما منتظر هستیم تا نظریه پزشکی قانونی درباره پرونده «ستایش» به دستمان برسد.

 

به گزارش ایسنا، دادستان ورامین پیش از این به ایسنا گفته بود که کمیسیون پزشکی قبلا در رابطه با این پرونده تشکیل شده بود، ولی در زمینه سلامت روانی و شخصیتی قاتل به جمع‌بندی نرسیده بود و در سایر جنبه‌ها به جمع‌بندی رسیدند.

 

وی همچنین گفته بود که متهم پرونده قتل دختر 6 ساله افغان در کانون اصلاح و تربیت است و پس از اعلام نظر پزشکی قانونی، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، 21 فروردین ماه پسری ۱۷ ساله در ورامین، دختر شش ساله افغانی را به قتل رساند.

 

انتهای پیام

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها