عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

نقش بسزای منتخبان دور دوم انتخابات در جهت‌گیری‌های مجلس

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286994
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نقش بسزای منتخبان دور دوم انتخابات در جهت‌گیری‌های مجلس
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  01:43 ب.ظ

 

نقش بسزای منتخبان دور دوم انتخابات در جهت‌گیری‌های مجلس

» سرویس: سياسي - مجلس
1456493072090_raha salehi moghadam-8.jpg

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس ‌گفت: طرز فکر افراد راه‌یافته در دور دوم انتخابات به مجلس شورای اسلامی در تصمیم‌گیری‌ها و جهت‌گیری‌های مجلس تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

سید سعید زمانیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری،با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: سهیم بودن مردم در سرنوشت خود اهمیت بالایی دارد.

 

وی افزود: اگر مردم در انتخابات حضور داشته باشند، بعدا می‌توانند مطالبه گر باشند و خواسته‌های خود را از طریق نمایندگان خود پیگیری کنند.

 

زمانیان با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی مکانی حساس و تاثیرگذار در سرنوشت یک ملت است، تصریح کرد: مردم باید به کارنامه و عملکرد افراد توجه کرده و شخصی را که اصلح است برای ورود به مجلس انتخاب کنند.

 

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: طرز فکر افراد راه‌یافته به مجلس در تصمیم‌گیری‌ها و جهت‌گیری‌های مجلس تاثیر بسزایی دارد و لازم است مردم به های و هوی سیاسی توجه نکرده و افرادی را که توانمندی و قابلیت‌های بیشتری داشته و آشنایی کافی با قوانین نظام جمهوری اسلامی دارند، انتخاب کنند.

انتهای پیام

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها