عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

نقش بسزای منتخبان دور دوم انتخابات در جهت‌گیری‌های مجلس

نقش بسزای منتخبان دور دوم انتخابات در جهت‌گیری‌های مجلس
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  01:43 ب.ظ

 

نقش بسزای منتخبان دور دوم انتخابات در جهت‌گیری‌های مجلس

» سرویس: سياسي - مجلس
1456493072090_raha salehi moghadam-8.jpg

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس ‌گفت: طرز فکر افراد راه‌یافته در دور دوم انتخابات به مجلس شورای اسلامی در تصمیم‌گیری‌ها و جهت‌گیری‌های مجلس تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

سید سعید زمانیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری،با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: سهیم بودن مردم در سرنوشت خود اهمیت بالایی دارد.

 

وی افزود: اگر مردم در انتخابات حضور داشته باشند، بعدا می‌توانند مطالبه گر باشند و خواسته‌های خود را از طریق نمایندگان خود پیگیری کنند.

 

زمانیان با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی مکانی حساس و تاثیرگذار در سرنوشت یک ملت است، تصریح کرد: مردم باید به کارنامه و عملکرد افراد توجه کرده و شخصی را که اصلح است برای ورود به مجلس انتخاب کنند.

 

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: طرز فکر افراد راه‌یافته به مجلس در تصمیم‌گیری‌ها و جهت‌گیری‌های مجلس تاثیر بسزایی دارد و لازم است مردم به های و هوی سیاسی توجه نکرده و افرادی را که توانمندی و قابلیت‌های بیشتری داشته و آشنایی کافی با قوانین نظام جمهوری اسلامی دارند، انتخاب کنند.

انتهای پیام

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 231930
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها