عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

نجابت: به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی نشست کمیته پرداخته شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286994
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نجابت: به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی نشست کمیته پرداخته شود
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  01:45 ب.ظ

 

نجابت: به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی نشست کمیته پرداخته شود

» سرویس: سياسي - مجلس
16-63.jpg

ییس هیات پارلمانی ایران در کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی پیشنهاد داد که به صورت مجزا و قاطع به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی این نشست پرداخته شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین نجابت نماینده مجلس ایران در نشست کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی که هم اکنون در هتل اسپیناس در حال برگزاری است، در این نشست در پیشنهادی گفت: پیشنهاد من این است که در این جلسه تصمیم گیری شود که به قطعنامه‌های مشترک به روز شده ای برسیم که نشان دهد به مسائل اجتماعی و فرهنگی امروز دنیا توجه داریم که این موضوعات شامل تروریسم و گروهک های داعش و النصره است.

وی ادامه داد: ما می‌توانیم در یک قطعنامه جدا و یا در بیانیه ای محکم در پایان این نشست و در یک بند مجزا به این موضوع بپردازیم چرا که تروریسم و این گروه های تروریستی به میراث فرهنگی ضربه می زنند.

به گزارش ایسنا، ابوترابی فرد که ریاست نشست کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی را بر عهده دارد در پاسخ به این پیشنهاد، گفت: همان طور که سایر اعضا نیز به این موضوع اشاره کردند حتما در بیانیه پایانی به این مساله می پردازیم.

انتهای پیام

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها