عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نجابت: به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی نشست کمیته پرداخته شود

نجابت: به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی نشست کمیته پرداخته شود
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  01:45 ب.ظ

 

نجابت: به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی نشست کمیته پرداخته شود

» سرویس: سياسي - مجلس
16-63.jpg

ییس هیات پارلمانی ایران در کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی پیشنهاد داد که به صورت مجزا و قاطع به موضوع تروریسم در بیانیه پایانی این نشست پرداخته شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین نجابت نماینده مجلس ایران در نشست کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی که هم اکنون در هتل اسپیناس در حال برگزاری است، در این نشست در پیشنهادی گفت: پیشنهاد من این است که در این جلسه تصمیم گیری شود که به قطعنامه‌های مشترک به روز شده ای برسیم که نشان دهد به مسائل اجتماعی و فرهنگی امروز دنیا توجه داریم که این موضوعات شامل تروریسم و گروهک های داعش و النصره است.

وی ادامه داد: ما می‌توانیم در یک قطعنامه جدا و یا در بیانیه ای محکم در پایان این نشست و در یک بند مجزا به این موضوع بپردازیم چرا که تروریسم و این گروه های تروریستی به میراث فرهنگی ضربه می زنند.

به گزارش ایسنا، ابوترابی فرد که ریاست نشست کمیته دائم امور اجتماعی و فرهنگی مجمع مجالس آسیایی را بر عهده دارد در پاسخ به این پیشنهاد، گفت: همان طور که سایر اعضا نیز به این موضوع اشاره کردند حتما در بیانیه پایانی به این مساله می پردازیم.

انتهای پیام

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها