عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

آخرین تصمیمات برای اکران سینماها

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 21419
محل سکونت : اصفهان

آخرین تصمیمات برای اکران سینماها
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395  04:10 ب.ظ

 
سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: فیلم‌هایی که ماه رمضان اکران شوند از امتیازات ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.
غلامرضا فرجی درباره تازه‌ترین مصوبات شورای صنفی نمایش در جلسه مورخ ششم اردیبهشت‌ماه توضیح داد: در این جلسه قرارداد فیلم «دلبری» ثبت شد و قرار است این فیلم بعد از «ابد و یک روز» در گروه آزادی اکران شود.

به گفته او؛ در این جلسه قرارداد فیلم «یک دزدی عاشقانه» نیز به ثبت رسید که براساس آن؛ این فیلم بعد از فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» به سرگروهی سینما کوروش به نمایش درخواهد آمد.

فرجی اضافه کرد: از روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت‌ماه فیلم «اژدها وارد می‌شود» به جای فیلم «کفش‌هایم کو» در گروه زندگی اکران می‌شود و «خنده‌های آتوسا» جایگزین فیلم «خشم و هیاهو» خواهد شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش اضافه کرد: سه فیلم «بادیگارد»، «پنجاه کیلو آلبالو» و «ابد و یک روز» از تاریخ 15 اردیبهشت‌ماه دیگر در سرگروه خود اکران نخواهند شد اما نمایش آن‌ها در سالن‌های دیگر ادامه دارد.

وی اضافه کرد: علاوه بر این فیلم «من سالوادور نیستم» از تاریخ 15 اردیبهشت و «کوچه بی‌نام» از تاریخ هشتم اردیبهشت به طور کامل عوض خواهند شد.

به گفته وی؛ جلسات شورای صنفی نمایش از هفته آینده طبق روال سال‌های قبل در خانه سینما تشکیل می‌شود.
منبع: ایسنا

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها