عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قشر مستقل به معنای واقعی در انتخابات اثرگذارتر است

قشر مستقل به معنای واقعی در انتخابات اثرگذارتر است
چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395  10:37 ق.ظ

 

قشر مستقل به معنای واقعی در انتخابات اثرگذارتر است

» سرویس: سياسي - مجلس
6125.jpg

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش کنیم تا افراد دردمند جامعه در مجلس حضور یابند.

 

احمد آریایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه همدان، با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: مردم با انتخاب خود نماینده‌ای را به مدت چهار سال وارد مجلس می‌کنند تا از منافع کشور دفاع کند؛ بنابراین ضروری است تا افرادی انتخاب شوند که در راستای اعتلای مادی و معنوی جامعه قدم برداشته و تلاش کنند.

 

وی با تاکید بر این‌که «هیچ یک از مردم جامعه نباید از حق رأی خود بگذرند»، تصریح کرد: چه در انتخابات شرکت کنیم، چه نکنیم، یک فرد انتخاب می‌شود و همانگونه که حجت بر داوطلبان تمام می‌شود، باید بر مردم نیز تمام شود؛ بنابراین همه باید بدانند رأی تک تک افراد بر اجتماع اثرگذار است. ما باید جوابگوی رأی و نظر خود در انتخابات باشیم، نباید به صورت قوم و خویشی و حتی جناحی در انتخابات عمل کنیم.

 

وی سلامت نفس و عملکرد را از مهمترین ملاک‌ها برای انتخاب فرد اصلح دانست و گفت: خوشبختانه همه مردم دغدغه لازم برای برگزاری سالم انتخابات را دارند؛ بنابراین باید تلاش شود با حضور پررنگ‌تر و با درنظر گرفتن رضای خداوند این امر محقق شود.

 

نماینده مردم ملایر با تاکید بر این‌که «باید تلاش کنیم تا افراد دردمند جامعه در مجلس حاضر شوند» یادآور شد: این افراد بیشتر از دیگران به دنبال برطرف ساختن دردهای موجود در جامعه اسلامی هستند و باید توجه کنیم که همه نمایندگان مجلس مصلحت‌های مردم را بیش از خوشایندهای مردم در نظر بگیرند.

 

وی مهمترین علت مانور جریان‌های سیاسی و تاکید آن‌ها بر حضور گسترده مردم را یارگیری این افراد خواند و تصریح کرد: این افراد همواره سعی در ربودن گوی سبقت از دیگران دارند و در حال رقابت هستند و می‌خواهند تا حرف خود را به کرسی بنشانند.

 

وی با بیان این‌که «نتیجه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی برای هر جریان سیاسی کشور تاثیرگذار بوده و هر دو جناح تلاش می‌کنند تا اکثریت رأی را کسب کنند» اظهار کرد: آرایش سیاسی مجلس در دور دوم متاثر از مرحله اول است و قشر مستقل به معنای واقعی اثرگذارتر خواهد بود.

انتهای پیام

 

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286857
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها