عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

تقابل جالب میداوودی و شهباززاده

 
SADRIAN
SADRIAN
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 336
محل سکونت : کرمانشاه

تقابل جالب میداوودی و شهباززاده
چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395  11:43 ق.ظ

به گزارش "ورزش سه"، میداوودی که با بازی در تیم فوتبال استقلال اهواز به فوتبال ایران معرفی شد، سابقه بازی در استقلال در لیگ یازدهم و دوازدهم را دارد، بازیکنی که به خاطر تکنیک بالا و گل های فانتزی اش خیلی زود به یک بازیکن محبوب در بین هواداران این تیم تبدیل شد اما در لیگ دوازدهم که امیرقلعه نویی سرمربی استقلال شد هرگز به شکل بازی این بازیکن اعتقادی نداشت و او مجبور شد با آلومینیوم هرمزگان قرارداد امضا کند و در لیگ سیزدهم  هم به تیم تازه لیگ برتری شده استقلال خوزستان رفت.  او در نیم فصل تا آستانه پیوستن به تیم سابقش هم پیش رفت که البته با مخالفت مدیران سایپا روبرو شد.

میداوودی اما در این فصل کمتر فرصت بازی کردن در ترکیب ثابت سایپا را پیدا کرده است اما موفق شده است آمار خوبی از خود به جای بگذارد. او در مجموع در 20 بازی 1315 دقیقه برای سایپا به میدان رفته است و موفق شده 4 گل برای تیمش بزند که آمار بدی برای او در مدیوم لیگ ایران محسوب نمی شود.

اما سجاد شهباززاده بازیکنی بود که از ذوب آهن اردیبل خیلی زود مورد توجه استعداد یاب های سایپا قرار گرفت. شهباززاده سابقه 4 فصل حضور در سایپا دارد و در این مدت موفق شد 90 بازی برای این تیم انجام بدهد و البته 20 گل هم زد. او در پایان لیگ سیزدهم تصمیم گرفت سایپا را به مقصد استقلال ترک کند.

شهباززاده در این فصل تنها 6 گل زده است که آمار خوبی در گلزنی محسوب نمی شود اما یک بازیکن کاملا موثر در ترکیب استقلال نشان داده است تا جایی که حتی آمار ضعیف گلزنی اش هم باعث نیمکت نشینی اش نشده است.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها