عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

انتقاد تند و تیز نماینده مجلس از دولتمردان درباره یارانه ها

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی

انتقاد تند و تیز نماینده مجلس از دولتمردان درباره یارانه ها
چهارشنبه 8 اردیبهشت 1395  09:42 ب.ظ

انتقاد تند و تیز نماینده مجلس از دولتمردان درباره یارانه ها

 

تسنیم/منتخب مردم قم در مجلس گفت: دولتمردان در اتاق‌های در‌بسته کمیسیون بودجه حرف از مصیبت عظما هنگام پرداخت یارانه می‌زنند و می‌خواهند یارانه‌ها را حذف کنیم اما در مقابل دوربین‌ها با بی‌شرمی تمام با دروغ‌پراکنی سخن از جلوگیری برای قطع یارانه‌ها می‌گویند.

احمد امیرآبادی فراهانی با حضور در جمع نمازگزاران در مسجد امام حسین(ع) بیان داشت: اگر امروز نماینده با کمک عناصر دولتی در بخش‌های خصوصی، استاندار، فرماندار، بخشدار و افراد وابسته به دولت به مجلس راه پیدا کند، فردا باید تحت امر دولتی‌ها باشد و توان خدمت به مردم را ندارد.

وی عنوان کرد: هزینه‌های هنگفت انتخاباتی که امروز از سوی اصلاح‌طلبان صرف تبلیغات می‌شود عامل اصلی ایجاد فساد است و این امر قابل توجه است که نماینده‌ای که در ماه 5 میلیون حقوق می‌گیرد چگونه توان این امر را دارد که هزینه‌های هنگفت انتخاباتی را جبران کند، پشت این هزینه‌ها قطعاً زدوبند با بخش‌های خصوصی و دولتی، رانت‌خواری، باندبازی، منفعت‌طلبی و فساد رخ می‌دهد و مردم باید با قاطعیت با این پدیده شوم در کشور مبارزه کنند.

منتخب مردم قم در مجلس دهم ادامه داد: وقتی کاندیدایی که سابقه حضور در مجلس را داشته است مهر رد صلاحیت را با خود یدک می‌کشد این امر سبب بی‌آبرویی و بی‌اعتمادی مردم به وی می‌شود، اما آصفری با سابقه درخشانی که در مجلس داشته امروز در مقابل تخریب‌ها و تهمت‎ها قرار گرفته، اما بنده با حضور چهارساله خود در مجلس شاهد تلاش‌های بی‌وقفه ایشان بودم.

امیرآبادی فراهانی با اشاره به اینکه وظیفه دولت اجرای صحیح و دقیق امور اجرایی است، گفت: امروز اگر در نظام سلامت شاهد تحول هستیم به‌خاطر فریادهایی بوده است که امثال آصفری در مجلس سر داده‌اند تا توانسته‌اند یک درصد ارزش افزوده اضافه شود، به‌منظور خدمت‌رسانی بهتر به مردم در حوزه سلامت در اختیار هاشمی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: دولتمردان در اتاق‌های در‌بسته کمیسیون بودجه حرف از مصیبت عظما هنگام پرداخت یارانه می‌زنند و از ما می‌خواهند یارانه‌ها را حذف کنیم اما در مقابل دوربین‌ها با بی‌شرمی تمام با دروغ‌پراکنی سخن از جلوگیری برای قطع یارانه‌ها می‌گویند و ما در مجلس شاهد مخالفت آصفری با این امر بوده‌ایم.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها