عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

توضيح اسپانسر رسمي لباس تيم ملي

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

توضيح اسپانسر رسمي لباس تيم ملي
پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395  10:10 ق.ظ

 

شركت جيووا اسپانسر رسمي تيم ملي با انتشار نامه اي به ابهامات پاسخ داد .

به گزارش "ورزش سه"، در اين بيانيه آمده است :

درحالي كه برخي از سايتهاي وزين و معتبر رسمي و ورزشي اعلام كرده اند از لباس  تيم ملي فوتسال و فوتبال ايران رونمايي شده  و يا انتقادهايي به آن فرموده اند ، بدينوسيله مراتب ذيل جهت تنوير اذهان خبرنگاران محترم و ملت عزيز ايران اظهار ميشود :

١- معمولا وقتي قراردادي با يك شركت به اتمام  مي رسد ، سه تا شش ماه قبل از پايان قرارداد مربوطه ، با پيش بيني لازم به عقد قرارداد با شركتي ديگر اقدام ميشود كه به محض اتمام قرارداد پايان يافته هيچ خللي در انجام امور جاري پيش نيايد ، احتمالا كليه خبرنگاران محترم مي دانند كه قرارداد شركت خدمات ورزشي پارس به عنوان نماينده رسمي شركت givova تحت چه شرايطي با فدراسيون فوتبال منعقد شد ، زيرا عملا اين قرارداد فقط يك هفته قبل از مسابقه تيم ملي فوتبال ايران با عمان به امضاي طرفين ايراني و ايتاليايي رسيد و تلاش كليه طرفهاي قرارداد اين بوده است كه ظرف حداكثر سه ماه آينده كليه محصولات مورد نياز در يكسال آينده  براي تيم هاي ملي فوتبال و فوتسال ايران ، تامين و تحويل شود .

٢- در اين ميان برخي از تيم ها هستند كه نياز به تامين سريعتر لباس و وسايل مورد نياز خود را دارند ، در حالي كه هنوز حتي از لباس رسمي تيم ملي رونمايي هم نشده است كه اين اتفاق قرار است در چهارشنبه ١٥ ارديبهشت جاري و طي مراسم باشكوهي در هتل ارم تهران و با حضور همه اهالي فوتبال و ميهمانان ويژه ايتاليايي برگزار شود .

٣- لباس هاي تحويل شده به فوتساليست هاي ايراني هرگز لباس اصلي آنها و حتي لباس اصلي تمريني آنها نيز نمي باشد . اين لباس ها فعلا بخاطر سرعت و شرايط  خاص آماده سازي تيم ملي فوتسال با طرح هاي موجود در ايتاليا در اختيار آنها گرفته است تا بتوانند تمرينات خود را آغاز كنند ، لباس هايي كه قبل از ارسال به اردو كاملا مورد تاييد سرمربي محترم تيم ملي فوتسال ايران نيز قرار گرفته است .
 


٤- اين لباس ها فقط براي رفع نياز تمريني آنها و با كمك و مساعدت فراوان مسئولان محترم گمرك فرودگاه امام خميني به سرعت ترخيص شده و كيفيت بالايي هم براي تمرين و مسابقه  دارد تا قهرمانان شايسته تيم ملي فوتسال ايران بتوانند ساعات تمريني خود را پشت سر بگذارند . لباس هايي كه تيم ملي فوتسال در تمرينات پوشيده است از جنس و كيفيت قابل ملاحظه اي برخوردار است ، اين لباس ها با طرح هايي ديگر فردا در مسابقه تيم استقلال با سايپا به تن فوتباليست هاي محترم باشگاه سايپا ديده خواهد شد و همچنين تيم ملوان در مسابقه ي آتي خويش از اين لباس استفاده خواهد نمود . در حال حاضر دقيقا ١٠١ تيم در جهان در رشته هاي فوتبال ، فوتسال ، واليبال ، بسكتبال ، قايقراني و دو وميداني و هندبال از لباس هاي شركت givova استفاده مي كنند ، كاروان ورزشي صربستان و نواك يوگوويچ ستاره تنيس جهان نيز در المپيك ٢٠١٢ به طور كامل از محصولات اين شركت استفاده كرده اند ، شركتي كه تنها ٨ سال از تاسيس آن ميگذرد اما در همين مدت كوتاه بدون هيچ حاشيه اي در بازار توليد البسه و لوازم ورزشي جا افتاده و با ١٠١ تيم مختلف در ايتاليا ، روماني ، بلغارستان ، صربستان ، انگلستان ، امريكا ، كانادا ، برزيل ، كويت ، ايران و ... موفق به تامين لباس هاي تيم هاي مختلف ورزشي شده است .

٥- كاملا بديهي است با تحويل محموله اصلي لباس ها كه با طراحي مشخص و ويژه تري در ايتاليا در حال توليد است ، همه تيم ها با همگوني و همسازي در شكل لباس هاي ملي مواجه شده و ملي پوشان ايراني با شكلي متحد تر و يكسان تر به سوي موفقيت گام برخواهند داشت  و بديهي تر است  كه هيچ تيمي در جهان از لباس هاي اصلي خود در تمرينات استفاده نمي كند .

٦- مجددا اظهار ميشود كه مراسم رونمايي از لباس تيم ملي فوتبال ايران در مورخ چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٥ در سالن همايشهاي هتل ارم تهران برگزار خواهد شد و هنوز هيچكسي از طرح و شكل لباس هاي تيم هاي ملي ايران اطلاعي ندارد و موارد مطرح شده در سايت هاي وزين و محترمي كه ذكر شد  فقط  گمانه زني هايي است كه از سوي آنها طرح شده است و البته جاي تقدير هم دارد زيرا مشخص مي شود كه تا چه حد روي ريزترين مسائل تيم ملي ايران دقت مي كنند و اميدواريم در آينده اي بسيار نزديك بتوانيم با اتحاد و همدلي به سوي پيشرفت در جام جهاني فوتسال و رقابت هاي مقدماتي جام جهاني فوتبال و نيز قهرماني در رده هاي مختلف سني گام برداريم ...

روابط عمومي شركت خدمات ورزشي و بازرگاني پارس نماينده انحصاري محصولات givova در ايران و خاورميانه
تشکرات از این پست
nimanasiri
nimanasiri
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 285
محل سکونت : هرمزگان

پاسخ به:توضيح اسپانسر رسمي لباس تيم ملي
پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395  10:18 ق.ظ

انشالله لباساشون خوب باشه
با هم مهربون باشيم
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها