عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: بخشنده ترین شما پس از من کسی است که دانشی بیاموزد آنگاه دانش خود را بپراکند. میزان الحکمه

توضيح اسپانسر رسمي لباس تيم ملي

توضيح اسپانسر رسمي لباس تيم ملي
پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395  10:10 ق.ظ

 

شركت جيووا اسپانسر رسمي تيم ملي با انتشار نامه اي به ابهامات پاسخ داد .

به گزارش "ورزش سه"، در اين بيانيه آمده است :

درحالي كه برخي از سايتهاي وزين و معتبر رسمي و ورزشي اعلام كرده اند از لباس  تيم ملي فوتسال و فوتبال ايران رونمايي شده  و يا انتقادهايي به آن فرموده اند ، بدينوسيله مراتب ذيل جهت تنوير اذهان خبرنگاران محترم و ملت عزيز ايران اظهار ميشود :

١- معمولا وقتي قراردادي با يك شركت به اتمام  مي رسد ، سه تا شش ماه قبل از پايان قرارداد مربوطه ، با پيش بيني لازم به عقد قرارداد با شركتي ديگر اقدام ميشود كه به محض اتمام قرارداد پايان يافته هيچ خللي در انجام امور جاري پيش نيايد ، احتمالا كليه خبرنگاران محترم مي دانند كه قرارداد شركت خدمات ورزشي پارس به عنوان نماينده رسمي شركت givova تحت چه شرايطي با فدراسيون فوتبال منعقد شد ، زيرا عملا اين قرارداد فقط يك هفته قبل از مسابقه تيم ملي فوتبال ايران با عمان به امضاي طرفين ايراني و ايتاليايي رسيد و تلاش كليه طرفهاي قرارداد اين بوده است كه ظرف حداكثر سه ماه آينده كليه محصولات مورد نياز در يكسال آينده  براي تيم هاي ملي فوتبال و فوتسال ايران ، تامين و تحويل شود .

٢- در اين ميان برخي از تيم ها هستند كه نياز به تامين سريعتر لباس و وسايل مورد نياز خود را دارند ، در حالي كه هنوز حتي از لباس رسمي تيم ملي رونمايي هم نشده است كه اين اتفاق قرار است در چهارشنبه ١٥ ارديبهشت جاري و طي مراسم باشكوهي در هتل ارم تهران و با حضور همه اهالي فوتبال و ميهمانان ويژه ايتاليايي برگزار شود .

٣- لباس هاي تحويل شده به فوتساليست هاي ايراني هرگز لباس اصلي آنها و حتي لباس اصلي تمريني آنها نيز نمي باشد . اين لباس ها فعلا بخاطر سرعت و شرايط  خاص آماده سازي تيم ملي فوتسال با طرح هاي موجود در ايتاليا در اختيار آنها گرفته است تا بتوانند تمرينات خود را آغاز كنند ، لباس هايي كه قبل از ارسال به اردو كاملا مورد تاييد سرمربي محترم تيم ملي فوتسال ايران نيز قرار گرفته است .
 


٤- اين لباس ها فقط براي رفع نياز تمريني آنها و با كمك و مساعدت فراوان مسئولان محترم گمرك فرودگاه امام خميني به سرعت ترخيص شده و كيفيت بالايي هم براي تمرين و مسابقه  دارد تا قهرمانان شايسته تيم ملي فوتسال ايران بتوانند ساعات تمريني خود را پشت سر بگذارند . لباس هايي كه تيم ملي فوتسال در تمرينات پوشيده است از جنس و كيفيت قابل ملاحظه اي برخوردار است ، اين لباس ها با طرح هايي ديگر فردا در مسابقه تيم استقلال با سايپا به تن فوتباليست هاي محترم باشگاه سايپا ديده خواهد شد و همچنين تيم ملوان در مسابقه ي آتي خويش از اين لباس استفاده خواهد نمود . در حال حاضر دقيقا ١٠١ تيم در جهان در رشته هاي فوتبال ، فوتسال ، واليبال ، بسكتبال ، قايقراني و دو وميداني و هندبال از لباس هاي شركت givova استفاده مي كنند ، كاروان ورزشي صربستان و نواك يوگوويچ ستاره تنيس جهان نيز در المپيك ٢٠١٢ به طور كامل از محصولات اين شركت استفاده كرده اند ، شركتي كه تنها ٨ سال از تاسيس آن ميگذرد اما در همين مدت كوتاه بدون هيچ حاشيه اي در بازار توليد البسه و لوازم ورزشي جا افتاده و با ١٠١ تيم مختلف در ايتاليا ، روماني ، بلغارستان ، صربستان ، انگلستان ، امريكا ، كانادا ، برزيل ، كويت ، ايران و ... موفق به تامين لباس هاي تيم هاي مختلف ورزشي شده است .

٥- كاملا بديهي است با تحويل محموله اصلي لباس ها كه با طراحي مشخص و ويژه تري در ايتاليا در حال توليد است ، همه تيم ها با همگوني و همسازي در شكل لباس هاي ملي مواجه شده و ملي پوشان ايراني با شكلي متحد تر و يكسان تر به سوي موفقيت گام برخواهند داشت  و بديهي تر است  كه هيچ تيمي در جهان از لباس هاي اصلي خود در تمرينات استفاده نمي كند .

٦- مجددا اظهار ميشود كه مراسم رونمايي از لباس تيم ملي فوتبال ايران در مورخ چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٥ در سالن همايشهاي هتل ارم تهران برگزار خواهد شد و هنوز هيچكسي از طرح و شكل لباس هاي تيم هاي ملي ايران اطلاعي ندارد و موارد مطرح شده در سايت هاي وزين و محترمي كه ذكر شد  فقط  گمانه زني هايي است كه از سوي آنها طرح شده است و البته جاي تقدير هم دارد زيرا مشخص مي شود كه تا چه حد روي ريزترين مسائل تيم ملي ايران دقت مي كنند و اميدواريم در آينده اي بسيار نزديك بتوانيم با اتحاد و همدلي به سوي پيشرفت در جام جهاني فوتسال و رقابت هاي مقدماتي جام جهاني فوتبال و نيز قهرماني در رده هاي مختلف سني گام برداريم ...

روابط عمومي شركت خدمات ورزشي و بازرگاني پارس نماينده انحصاري محصولات givova در ايران و خاورميانه
mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21470
محل سکونت : مازندران

پاسخ به:توضيح اسپانسر رسمي لباس تيم ملي
پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395  10:18 ق.ظ

انشالله لباساشون خوب باشه
با هم مهربون باشيم
nimanasiri

nimanasiri
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : خرداد 1392 
تعداد پست ها : 285
محل سکونت : هرمزگان
دسترسی سریع به انجمن ها