عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

ادعای واهی الشرق الاوسط: سپاه پاسداران ایران ده ها تن سلاح به عراق فرستاده است

 
mohandesvahidpour
mohandesvahidpour
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 5058

ادعای واهی الشرق الاوسط: سپاه پاسداران ایران ده ها تن سلاح به عراق فرستاده است
پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395  12:16 ب.ظ

روزنامه سعودی الشرق الاوسط در خبری مدعی شد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به تازگی ده ها تن سلاح برای نیروهای بسیج مردمی و حزب الله لبنان در شهر طوزخورماتو واقع در استان صلاح الدین عراق فرستاده است.

 
پایگاه اینترنتی روزنامه الشرق الاوسط امروز در مطلبی کذب مدعی شد: یک منبع امنیتی فاش کرد ایران ده ها تن سلاح و موشک برای شبه نظامیان شیعه "بسیج مردمی" و نیروهای حزب الله که در شهر طوزخورماتو واقع در استان صلاح الدین عراق برای مبارزه با نیروهای کرد حضور دارند، فرستاده است.
 
این روزنامه در ادامه ادعاهای خود، بدون اشاره به نام منبع مورد نظر افزود: این منبع در خصوص جزئیات این عملیات در گفتگو با الشرق الاوسط اعلام کرد سپاه پاسداران ایران در هماهنگی با طرف های رسمی دولت عراق و شبه نظامیان بسیج مردمی، در دو شب گذشته 7 کامیون حامل ده ها تن تجهیزات سبک و سنگین از مرز مهران وارد سرزمین های عراق در شهر كوت عراق کرد. بیشتر این کامیون ها حامل آر پی جی، خمپاره، بمب های انفجاری، گلوله های توپخانه ای، مهمات تانک ، موشک انداز علاوه بر  مقداری تجهیزات مخصوص مسلسل و تفنگ بود.
 
الشرق الاوسط همچنین مدعی شد: این هفت کامیون به محض ورود به عراق از طریق منطقه سلیمان بیک در جنوب استان صلاح الدین که در کنترل شبه نظامیان شیعه قرار دارد به سمت شهر طوزخورماتو حرکت کردند و در اختیار نیروهای بسیج مردمی و حزب الله قرار گرفتند.
 
در هفته های اخیر، رسانه های وابسته به رژیم آل سعود حملات هماهنگ و پردامنه ای را بر ضد جمهوری اسلامی ایران آغاز کرده اند.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها