عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دانشگاه لندن؛ میزبان سمینار تفسیر سوره «فصلت»

دانشگاه لندن؛ میزبان سمینار تفسیر سوره «فصلت»
پنج شنبه 9 اردیبهشت 1395  12:50 ب.ظ

به گزارش ایکنا  به نقل از پایگاه خبری «iidr»، دراین سمینار آموزشی که از سوی آکادمی مطالعات قرآنی بریتانیا (BAQS) برگزار می‌شود به بررسی جوهره ایمان و وحی پرداخته خواهد شد.
یگانگی خدا و دعوت دیگران به پیام الهی و اندیشیدن در مورد نشانه‌های الهی ذکر شده در قرآن از دیگر موضوعات مورد بررسی در این سمینار یک روزه است.
همچنین در این سمینار موضوعاتی از جمله سفر ذهنی به روز قیامت و ترس از روزی که وجود ما علیه خودمان شهادت می‌دهد، قدرت خدا برای انجام هر کاری، صفات پروردگار و چگونگی پرستش خدا مورد بحث قرار می‌گیرد.

محمد عادل، دانشجوی دکترای فلسفه سیاسی اسلام، کارشناس ارشد رشته مدیریت و بانکداری اسلامی و رئیس سابق اتحادیه سازمان‌های دانشجویان و جوانان مسلمان اروپا در این سمینار آموزشی سخنرانی خواهد کرد.

یادآوری می‌شود؛ آكادمی مطالعات قرآنی بريتانيا(BAQS)، نهادی وابسته به مؤسسه اسلامی توسعه و پژوهش(IIDR) است كه با هدف آموزش و پژوهش در مورد قرآن كريم تأسيس شده و به برگزاری دوره‌های آموزشی و سمينارهای قرآنی، پرورش مدرسان قرآن، تدوين و انتشار خبرنامه و مقالات پژوهشی در مورد قرآن و توسعه آموزش قرآن كريم به‌صورت مجازی می‌پردازد.

اين آكادمی به‌صورت منظم هر ماه، يك يا دو نشست آموزشی فشرده در شهرهای مختلف بريتانيا برگزار می‌كند كه سفر به قرآن كريم، تفسير سوره يوسف(ع)، تفسير سوره واقعه، تفسير سوره ياسين، تفسير سوره مريم(س)، تفسير سوره كهف، تفسير سوره الرحمن، تفسير سوره‌ حجرات، تفسير سوره لقمان، تفسير سوره حديد و آشنايی با تفسير قرآن از جمله عناوين نشست‌های آموزشی برگزار شده از سوی اين آكادمی است.

mohandesvahidpour

mohandesvahidpour
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 5058

دسترسی سریع به انجمن ها