عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

كودك آمریكایی با شلیك گلوله مادر خود را كشت

كودك آمریكایی با شلیك گلوله مادر خود را كشت
جمعه 10 اردیبهشت 1395  09:19 ق.ظ

خبرگزاری فرانسه روز پنجشنبه در گزارشی از واشنگتن از كشته شدن تصادفی یك مادر بر اثر شلیك كودك خردسالش در ایالت ویسكانسین آمریكا خبر داد.
به گزارش فرهنگ نیوز، یك افسر پلیس منطقه میلواكی ویسكانسین اعلام كرد كه این پسر خردسال دو و نیم ساله كه در صندلی عقب خودروی مادرش نشسته بود، با برداشتن كلت كالیبر 40 موجود زیر صندلی راننده و كشیدن تصادفی ماشه آن، مادر خود را از پای در آورد.
 
'آندره پرایس' پدر این كودك خردسال در گفت وگو با پلیس محلی، صاحب اصلی این اسحله گرم را دوست همسر 26 ساله خود 'پاتریس پرایس' معرفی كرد كه از قضا مامور امنیتی نیز هست.
 
به گفته وی، این حادثه شب گذشته درحالی اتفاق افتاد كه فرزند یك ساله دیگر و مادر همسرش نیز در خودرو بودند.
 
براساس این گزارش، در هشتم ماه مارس (18 اسفند) گذشته نیز در حادثه ای مشابه در فلوریدا یك كودك چهار ساله كه او نیز در صندلی عقب خودرو نشسته بود، هنگام بازی با كلت جاگذاری شده در پشت صندلی راننده، مادر درحال رانندگی خود را از پای در آورد و یك سرنشین دیگر خودرو را نیز مجروح كرد.
 
در سال گذشته نیز در جریان یكی از خونبارترین حوادث در آمریكا، یك جوان مسلح با حمله به مدرسه‌ ابتدایی در ایالت كنتیكت 18كودك و هفت بزرگسال را كشت.
 
آمریكا تاكنون بیشترین میزان سرانه قتل با اسلحه را درمیان كشورهای توسعه یافته جهان داشته است.
 
یكی از دلایل عمده ترویج حمل و استفاده از سلاح گرم در جامعه آمریكا نبود سازوكاری مناسب برای حفظ امنیت شهروندان در این كشور است از این رو شهروندان آمریكایی نیز برای ایجاد توهم امنیت ناچار هستند تا اسحله حمل كنند و در نهایت نیز به چنین حوادثی منجر می‌شود.
victoryone

victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 3512
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها