عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

كودك آمریكایی با شلیك گلوله مادر خود را كشت

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 3930
محل سکونت : خوزستان

كودك آمریكایی با شلیك گلوله مادر خود را كشت
جمعه 10 اردیبهشت 1395  09:19 ق.ظ

خبرگزاری فرانسه روز پنجشنبه در گزارشی از واشنگتن از كشته شدن تصادفی یك مادر بر اثر شلیك كودك خردسالش در ایالت ویسكانسین آمریكا خبر داد.
به گزارش فرهنگ نیوز، یك افسر پلیس منطقه میلواكی ویسكانسین اعلام كرد كه این پسر خردسال دو و نیم ساله كه در صندلی عقب خودروی مادرش نشسته بود، با برداشتن كلت كالیبر 40 موجود زیر صندلی راننده و كشیدن تصادفی ماشه آن، مادر خود را از پای در آورد.
 
'آندره پرایس' پدر این كودك خردسال در گفت وگو با پلیس محلی، صاحب اصلی این اسحله گرم را دوست همسر 26 ساله خود 'پاتریس پرایس' معرفی كرد كه از قضا مامور امنیتی نیز هست.
 
به گفته وی، این حادثه شب گذشته درحالی اتفاق افتاد كه فرزند یك ساله دیگر و مادر همسرش نیز در خودرو بودند.
 
براساس این گزارش، در هشتم ماه مارس (18 اسفند) گذشته نیز در حادثه ای مشابه در فلوریدا یك كودك چهار ساله كه او نیز در صندلی عقب خودرو نشسته بود، هنگام بازی با كلت جاگذاری شده در پشت صندلی راننده، مادر درحال رانندگی خود را از پای در آورد و یك سرنشین دیگر خودرو را نیز مجروح كرد.
 
در سال گذشته نیز در جریان یكی از خونبارترین حوادث در آمریكا، یك جوان مسلح با حمله به مدرسه‌ ابتدایی در ایالت كنتیكت 18كودك و هفت بزرگسال را كشت.
 
آمریكا تاكنون بیشترین میزان سرانه قتل با اسلحه را درمیان كشورهای توسعه یافته جهان داشته است.
 
یكی از دلایل عمده ترویج حمل و استفاده از سلاح گرم در جامعه آمریكا نبود سازوكاری مناسب برای حفظ امنیت شهروندان در این كشور است از این رو شهروندان آمریكایی نیز برای ایجاد توهم امنیت ناچار هستند تا اسحله حمل كنند و در نهایت نیز به چنین حوادثی منجر می‌شود.
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها