عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

عامل زورگیری از رانندگان تاکسی دستگیر شد

عامل زورگیری از رانندگان تاکسی دستگیر شد
شنبه 11 اردیبهشت 1395  08:19 ق.ظ

معتاد 32 ساله ای که با مجروح کردن رانندگان تاکسی و آژانس های تلفنی از آنان زورگیری می کرد با تلاش ماموران کلانتری خواجه ربیع مشهد دستگیر شد و به جرایم خود اعتراف کرد.

به گزارش خراسان، در پی اعلام شکایت رانندگان مسافربر مبنی بر این که در خیابان مهر مادر منطقه خواجه ربیع مورد زورگیری قرار گرفته اند و سارق خشن آن ها را با ضربات چاقو مجروح کرده است، تلاش گسترده ای از سوی پلیس و با صدور دستورات ویژه قاضی موحدی راد (معاون دادستان) برای شناسایی و دستگیری عامل این زورگیری ها آغاز شد. ماموران تجسس کلانتری که با هدایت سرهنگ عبداللهی (رئیس کلانتری خواجه ربیع) به بررسی های پلیسی خود ادامه می دادند موفق شدند با شگردهای اطلاعاتی به تصویری از سارق خشن دست یابند. با به دست آمدن این سرنخ تله گذاری پلیس برای به دام انداختن زورگیر در محل های ارتکاب جرم وی آغاز شد تا این که پس از 3 شبانه روز کمین نیروهای انتظامی در خیابان «مهر مادر» ، متهم تحت تعقیب ساعت 23 شب وارد کمین ماموران شد اما وقتی اوضاع و احوال منطقه را دید پا به فرار گذاشت. گزارش خراسان حاکی است: در این حال ماموران انتظامی با شلیک بیش از 10 تیر هوایی وی را دستگیر کردند.  


این سارق 32 ساله که به کریستال اعتیاد دارد و همسرش نیز از او طلاق گرفته است در بازجویی های خود اعتراف کرد: خودروی رانندگان تاکسی و آژانس های تلفنی را به صورت دربست اجاره می کردم و پس از کشاندن آن ها به منطقه ای خلوت در خیابان «مهرمادر» آنان را با واردآوردن ضربه چاقو می ترساندم و سپس  اموال شان را می ربودم. این گزارش حاکی است: به دستور معاون دادستان مشهد، متهم این پرونده برای کشف جرایم احتمالی دیگر وی، درحالی تحویل کارآگاهان پلیس آگاهی شمال مشهد شد که تاکنون 2 تن از رانندگان وی را شناسایی کرده اند.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها