عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ارسال تصاویر غیراخلاقی برای دختران فامیل به بهانه انتقام

ارسال تصاویر غیراخلاقی برای دختران فامیل به بهانه انتقام
شنبه 11 اردیبهشت 1395  05:47 ب.ظ

 
دو مرد جوان که با ارسال تصاوير غيراخلاقی و پيام های تهديد آميز برای دو دختر جوان مزاحمت ايجاد کرده بود توسط پليس فتا خراسان رضوی شناسايی و دستگير شدند.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ اكبر آقابيگی فرمانده انتظامی شهرستان نيشابور اظهار داشت: در پی شکايت دو دختر جوان به پليس فتا مبنی بر مزاحمت های سايبری در شبكه اجتماعی line با ارسال فيلم و تصاوير غير اخلاقی و پيام های تهديد آميز موضوع در دستور كار تيمی از ماموران اين فرماندهی قرار گرفت. 

وی افزود: کارشناسان پليس فتا پس از يک سری تحقيقات فنی در فضای سايبر مزاحمان را که دو مرد جوان بودند را شناسايی و با هماهنگی قضايی دستگير کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان نيشابور گفت: متهمان که نسبت فاميلی با شاکيان پرونده دارند در بازجويی های به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابی انگيزه خود را خصومت خانوادگی عنوان کردند. 

سرهنگ آقابيگی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضايی بیان کرد: هرگونه مزاحمت و انتشار اکاذيب در فضای مجازی جرم محسوب می شود و با مجرمان در چارچوب قانون به شدت برخورد خواهد شد.

 

 

💮 صبور باش 💮
 🌱چیزایِ خوب زمان می برن🌱

siryahya

siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 149469
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂
دسترسی سریع به انجمن ها