عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

ماجراهای زندگی مشترک رویا و ارژنگ در «نهنگ عنبر، سلکشن رویا»

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران

ماجراهای زندگی مشترک رویا و ارژنگ در «نهنگ عنبر، سلکشن رویا»
شنبه 11 اردیبهشت 1395  06:44 ب.ظ

تایید فیلم‌نامه فیلم سینمایی «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» توسط شورای پروانه‌ساخت صورت گرفت و با صدور پروانه ساخت تولید آن آغاز می‌شود.
ماجراهای زندگی مشترک رویا و ارژنگ در «نهنگ عنبر، سلکشن رویا»

«نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» تایید اولیه شورای پروانه ساخت وزارت ارشاد را دریافت کرد. این فیلم که ادامه اثر قبلی سامان مقدم «نهنگ عنبر» است با ازدواج رویا و ارژنگ صنوبر آغاز می شود. در مسیر زندگی مشترک ماجراهایی برای آن ها به وقوع می پیوندد.

فیلمنامه «نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» بر خلاف قسمت قبلی فیلم توسط سامان مقدم نوشته شده است و مانی باغبانی در نگارش فیلمنامه دخالتی ندارد. براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس طعنه های سیاسی فیلم کمرنگ است و بیشتر قصه ای اجتماعی با موقعیت کمدی در فیلم دنبال می شود.

قرار است بلافاصله بعد از تایید رسمی شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی پیش تولید اثر آغاز شود تا فیلم اوایل خردادماه جلوی دوربین برود.

در این اثر سامان مقدم تلاش کرده ماجراهای فرعی جذابی برای پیشبرد قصه تدارک ببیند. طبق اعلام کارگردان در خصوص ترکیب بازیگران همان تیم قبلی خواهد بود. یک شخصیت جدید به قصه اضافه می شود که قرار است از میان چهره های شناخته شده انتخاب شود.

قسمت اول «نهنگ عنبر» سال گذشته به نمایش درآمد که مقام دوم جدول فروش را به خود اختصاص داد. معمولاً سوژه هایی که به صورت دنباله دار در ایران ساخته شده آنگونه که پیش بینی شده است به فروش بالایی دست نیافته است. اما سازندگان اثر قصد دارند فیلم را به سرعت ساخته و آماده کنند و به اکران سال 95 برسانند تا بتوانند در جدول فروش امسال جایگاه مناسبی داشته باشند.

بنابراین گزارش،«نهنگ عنبر» در نیمه دوم فیلم دچار ضعف هایی است که موقعیت کمیک مناسبی را برای مخاطب خلق نمی کندو از ریتم می افتد. باید دید سامان مقدم در ورژن دوم از این اثر چه تمهیدی برای یک دست و روان بودن فیلم و خلق موقعیت های مناسب کمدی تدارک دیده است.

منبع:فارس

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها