عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

گزارشي از سريالهاي در راه توليد شبكه سه سيما

گزارشي از سريالهاي در راه توليد شبكه سه سيما
یک شنبه 12 اردیبهشت 1395  04:15 ب.ظ

مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما با اشاره به سریال هایی که در این شبکه در حال تولید هستند بیان کرد که تاکنون حدود ۱۰ قسمت از سریال «چرخِ فلک» به تهیه کنندگی مجید مولایی تصویربرداری شد.
گزارشي از سريالهاي در راه توليد شبكه سه سيما

غلامرضا الماسی مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما با اشاره به سریال «پریا» که به کارگردانی حسین سهیلی زاده در حال تصویربرداری برای شبکه سه است، بیان کرد: حدود ۸۰ درصد از این سریال تاکنون ضبط و تصویربرداری شده است و باید بین شبکه و معاونت سیما نوعی تصمیم گرفته شود تا زمان پخش سریال مشخص شود.

وی ادامه داد: ما حدود چندی پیش سریال «ملکا» را به کارگردانی احمد امینی کلید زدیم که این اثر هم برای پخش در اواخر تابستان یا اوایل پاییز در دستور کار قرار دارد. این سریال یک ملودرام اجتماعی است که به تهیه کنندگی آرمان زرین کوب تولید می شود.

سریالی با مضمون قصاص

مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما درباره موضوع سریال «ملکا» که پیش از این با نام «ماه و پلنگ» مطرح شده بود، عنوان کرد: داستان این سریال درباره یکی از شخصیت های داستان است که اشتباهی می کند و بعد درگیر مسایل قصاص و دیگر مشکلات آن می شود که در ادامه ماجرا اتفاقاتی رخ می دهد. همچنین این سریال سراغ مباحث اجتماعی و اقتصادی هم می رود.

الماسی با اشاره به سریال «چرخِ فلک» نیز توضیح داد: تولید سریال «چرخِ فلک» با دو گروه پیش می رود. مجید مولایی تهیه کنندگی و بهرام عظیم پور و عزیز الله حمیدنژاد کارگردانی آن را بر عهده دارند. این قصه فضایی اپیزودیک دارد و شخصیت های فرعی هر قسمت در قسمت بعدی به شخصیت های اصلی تبدیل می شوند. علیرضا طالب زاده سرپرست نویسندگان این کار است و تاکنون ۱۰ قسمت از سریال ضبط شده است.

سریال جلیل سامان ۱۵ اردیبهشت کلید می خورد

وی با اشاره به فضای اپیزودیک داستان عنوان کرد: علی رغم این فضای اپیزودیک از آنجایی که محور داستان مثل یک نخ تسبیح این قصه ها را به هم متصل می کند سریال توانایی جذب مخاطب را دارد.

مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما با اشاره به سریال جلیل سامان یادآور شد: این کار با عنوان «پروین» یا «نفس» احتمالا ۱۵ اردیبهشت کلید می خورد.

وی در پایان با اشاره به این سریال ها عنوان کرد: اگر این چند سریال به همین شکل پیش رود تا پایان سال جدول کنداکتور پر خواهد شد که البته تصمیم گیری نهایی که سریال ها چگونه به پخش برسند به دست مدیران مربوطه انجام خواهد شد به طور مثال خود ما هم نمی دانیم سریال «پریا» چگونه پخش خواهد شد.

منبع:مهر

 

mohammadtorres

mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21956
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها