عضویت العربیة English
امام حسین علیه السلام: چشمان هر کس که در مصیبت‌هاى ما قطره‌اى اشک بریزد، خداوند او را در بهشت جاى مى‌دهد. احقاق الحق، ج 5، ص523

تا چه زمانی باید شاهد گردن‌کلفتی برخی‌ در شهر باشیم

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286994
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تا چه زمانی باید شاهد گردن‌کلفتی برخی‌ در شهر باشیم
یک شنبه 12 اردیبهشت 1395  05:53 ب.ظ

 

تا چه زمانی باید شاهد گردن‌کلفتی برخی‌ در شهر باشیم

» سرویس: اجتماعي - جامعه، شهري
1431941982331__image_8a00024b69f8066589fed33ce6e8d17d_Ganji_Ghenaati_940227_4.jpg

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: برخی حتی حکم دیوان را هم به سخره گرفته اند و در این شرایط رییس قوه قضاییه باید شخصا به موضوع ورود پیدا کند.

 

به گزارش سرویس«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ابوالفضل قناعتی در دویست و پنجاه و پنجمین جلسه شورا با اشاره به پایان مهلت مجتمع علاالدین در تخریب طبقه هفتم گفت: اگر وظیفه ما تنها رای دادن به طرح‌ها و لوایح است که وای بر ما. اگر باید بیاییم اینجا بنشینیم و اقدامی برای پیگیری تصمیماتی که گرفته شده انجام ندهیم بگویید ، پس پیگیری و نظارت چه می‌شود؟

 

وی ادامه داد: در حالی که کمیسیون ماده 100 رای به قلع و قمع داده، دیوان رای به قلع و قمع داده اما کماکان یک نفر دارد در شهر گردن کلفتی می‌کند وقعی به آرای این نهاد ها نمی‌گذارد.

 

وی خطاب به اعضای شورا گفت : اعضای این کمیسیون ها (ماده 100)چه کسانی هستند آیا غیر از این است که خود شما در این کمیسیون ها هستید!

 

بنا به گزارش سایت شورای اسلامی شهر تهران، قناعتی گفت: تخلفی صورت گرفته و نهادهای نظارتی رای به تخلف و برخورد با آن دادند چرا نباید این رای اجرا شود، آیا اگر این رای اجرا نشود از فردا می‌توان با متخلفین دیگر در جای جای شهر برخورد کرد.

 

عضو هیات رییسه شورا با بیان اینکه دیگر مانده ایم چه کنیم آیا شکایت به درگاه خدا ببریم، رییس قوه قضاییه باید شخصا به این قضیه ورود کند و از ساحت قوه قضاییه دفاع کنند؛ افزود: من پیشنهاد می‌کنم یکی از اولویت‌های مهم شورای اسلامی شهر تهران پیگیری اجرای مصوباتی باشد که مدت‌هاست اجرا نشده، وظیفه ما تنها تصویب طرح و لایحه نیست بلکه باید نظارت و پیگیری هم انجام دهیم.

 

وی در پایان به موضوع خیابان 17 شهریور هم اشاره کرد و خواهان رسیدگی هر چه سریعتر به وضعیت این معبر شد .

انتهای پیام

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها