عضویت العربیة English
امام علی علیه‌السلام: برترین جهاد آن است که انسان روز خود را آغاز کند در حالى که در اندیشه ستم کردن به احدى نباشد. من لا یحضر الفقیه، ح 5762

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حاج حسن حسین زاده

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حاج حسن حسین زاده
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395  09:41 ق.ظ

رهبر معظم انقلاب در پیامی درگذشت مجاهد صادق و فداکار، آزاده و جانباز ایثارگر، مرحوم آقای حاج حسن حسین‌زاده را تسلیت گفتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت ا...خامنه ای، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: بسم‌ا... ‌الرّحمن‌الرّحیم، از درگذشت مجاهد صادق و فداکار، آزاده و جانباز ایثارگر، مرحوم آقای حاج حسن حسین‌زاده، دیرهنگام اطلاع یافتم. ایشان را از دوران جوانی اش، به ایمان و صلاح و بصیرت و مجاهدت می‌شناختم؛ صبر و ثبات و توکل وی نیز در روزگار سخت اسارت در زندان های رژیم طاغوت و سپس در اردوگاه‌های اسیران بی نام و نشان در چنگال دژخیمان بعثی، بر آنان که وی را می‌شناختند آشکار شد. پس از بازگشت ناباورانه از اسارت، این‌جانب همان روحیه پرشور و قدم ثابت را در پیکر نحیف و معلول و شکنجه‌دیده او مشاهده کردم و همین صلابت و سلامت معنوی، وی را تا آخر عمر در خدمت هدف های والای انقلاب به تلاش و کوشش برانگیخت. امید است که اکنون در سایه‌‌سار رحمت بی‌کرانه پروردگار متنعّم و سرافراز باشد؛ بمنّه و کرمه.

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

مدیران برتر آبان ماه

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 89030
دسترسی سریع به انجمن ها