عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

روحاني: امروز شرايط جذب سرمايه در كشور فراهم شده است

روحاني: امروز شرايط جذب سرمايه در كشور فراهم شده است
دوشنبه 13 اردیبهشت 1395  09:53 ق.ظ

رئيس جمهوري در پيامي در صفحه اينستاگرام خود نوشت: اقتصاد كشور درست نمي‌شود مگر اينكه از قدرت جذب سرمايه برخوردار باشيم، امروز اين شرايط فراهم شده و رؤساي جمهوري كه به ايران سفر مي‌كنند به همراه خود هياتي از نمايندگان ده‌ها شركت مهم اقتصادي كشور خود را مي‌آورند.

 

 

به گزارش ايرنا، در ادامه پيام حجت الاسلام والمسلمين حسن روحاني آمده است: صبح روز يكشنبه؛ بازديد از نمايشگاه نخبگان مهارتي سازمان آموزش فني و حرفه اي و دستاوردهاي مپنا و مراسم تقدير از كارگران و واحدهاي نمونه كارگري در روز جهاني كارگر.


دكتر روحاني تصريح كرد: از دوران نوجواني و در ماه هاي تعطيل دوران تحصيل، به كار مشغول بوده ام. كار افتخار و دست كارگر محل بوسه پيامبر (ص) است.


رئيس جمهوري با بيان اينكه اقتصاد كشور درست نمي‌شود مگر اينكه از قدرت جذب سرمايه برخوردار باشيم، اضافه كرد: امروز اين شرايط فراهم شده و رؤساي جمهوري كه به ايران سفر مي‌كنند به همراه خود هياتي از نمايندگان ده‌ها شركت مهم اقتصادي كشور خود را مي‌آورند.


دكتر روحاني همچنين با اشاره به سفر رئيس‌ جمهوري قزاقستان به ايران، خاطرنشان كرد: بيش از 56 سند فقط توسط بخش خصوصي دو كشور به امضا رسيد و رئيس‌ جمهوري كره جنوبي نيز با نمايندگان تعداد زيادي از شركت‌هاي اقتصادي به ايران آمده است.


رئيس جمهوري با اشاره به انتخابات مجلس دهم، تاكيد كرد: راهيابي 18 زن به مجلس، يك ركورد است كه اميدواريم نويدبخش فعاليت موثرتر زنان شايسته در همه عرصه‌ها؛ چه در مجلس و چه در قواي ديگر باشد.

 

 

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

khodaeem1

khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89258
محل سکونت : خراسان رضوی
دسترسی سریع به انجمن ها